Amarok eklentileri başlığı olsa nasıl olur?

Başlatan s1bernet1k, 27 Mayıs 2008 - 14:04:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s1bernet1k

O zaman kullandığımız amarok eklentileri diye  bir başlıkta açalım hoş olmazmı ?
Bir parça dejavu yaşadım. Hepsi bu

komikimben

olmaz  :P

neden diye sorduğun zaman şu cevab yeterli olabilir.

firefox'un kullanım orani ile amorok'un ki bir olamaz. gönül ister olsun ama genede kararı yüce Ubuntu divanı verecektir. 8)

eren

Alıntı yapılan: komikimben - 27 Mayıs 2008 - 14:30:37
ama genede kararı yüce Ubuntu divanı verecektir.

Öyle bir divan yok ve böyle bir başlığı kullanıcılarda açabilir. Her şeyi bizim yapmamızı beklemeyin. Böyle bir başlık açıp bunun sabit olmasını isteyebilirsiniz. Burada yönetici ya da kullanıcı ayrımı yok ve forum hepimizin.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

s1bernet1k

Açalım böyle bir başlık hatta ben açıyorum.

komikimben

Alıntı yapılan: s1bernet1k - 27 Mayıs 2008 - 18:50:07

inatçı keçi  :P

s1bernet1k

Alıntı yapılan: komikimben - 27 Mayıs 2008 - 22:12:59
Alıntı yapılan: s1bernet1k - 27 Mayıs 2008 - 18:50:07

inatçı keçi  :P

Kardeşim sitede bir anket var bu anekete göre Amarok %48.9 luk bir oranla tek başına iktidar . :D
Buda Amorokun popülerliğini ortaya koyuyor.  ehum ehum :D

Sypro

(Bu da Amarok'un popülerliğini ortaya koyuyor...) :)

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

UBUNTUNA

Songbird çıktı çıkalı benim için Kde devi Amarok bitmiştir... Benle aynı düşüncede olanlar var değil mi? Firefoxun eklenti mantığı nasıl hoşumuza gider. İşte Songbirdü de aynı eller işliyo.. Ozaman Amaroktan çok Songbird eklentileri paylaşsak..;)

fadike

Songbird iyi güzel hoş ama bir sistem canavarı olan Amarok'tan kat be kat daha fazla kastırıyor sistemi. Denemesi güzel ama kasması çok kötü.

Ne zaman çalışsa AMD Athlon 2500 işlemcim, 1024 MB DDR Ram ve 2 GB takas alanım çıldırıyor da çıldırıyor.
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz." Uğur MUMCU
"Hepimiz özgür yazılımın sendikalı emekçileriyiz." Fadike
http://fadike.org
http://pedalsorler DELL Vostro 5470 i5 4. nesil Ubuntu ön yüklü

UBUNTUNA

haklısınız sistemi biraz fazla kasıyor ama mutlaka gelişecektir daha yolun tam anlamıyla başında. Linuxta müzik için bi devrim niteliğinde bir uygulama.