BattleField Heroes

Başlatan UbuLubu, 30 Kasım 2009 - 21:38:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UbuLubu

Arkadaslar ben internet tarayicim uzerinde ucretsiz olan BF Heroes oynunu oynamak istiyorum.galiba Ubuntuda calsimiyor.oyunu oynayabilen yada calistirabilen varmi.yadaoyun sadece windows icin mi?

localhost

Calismiyor derken neyi söylemek istiyorsunuz anlamadim. Firefoxta flash icin gerekli paketler kurulumu?
Linux LPIC1 - MCSA

UbuLubu

Oyuna Kayit Olduktan sonra PLAY tusuna basiorum.(Windowsta bastiktan sonra gerekli uygulamalar indirilip kuruluyor.Firefox Yeniden baslatiliyor ve oyuna girdiginde Tam ekran bir BF Heroes oynayabiliyorsun)ubuntuda denedigimde ise uygulama yuklenmiyor bekliyorum hicbirsey olmuyor.ben sadece oynaya bilen yukleyebilen varmi diye sordum.belki ubuntuda oynanmiyordur.

ironic

Oyun windows için hazırlanmış. Şansını wine üzerine kurduğun ie ile deneyebilirsin.

UbuLubu

Deneyecegim.Simdi evde olmadigim icin deneyemiyorum.Ilginiz icin cok tesekkurler.

badhero

O oyun internet tarayıcısı üzerinden oynanmıyor. İnternet sitesine üye oluyorsun ve oyunu bilgisayarına indiriyorsun. Daha sonra oyunu oynamak için oyunun sitesinde kullanıcı adın ve şifrenle giriş yapıyorsun. "Play Now" butonuna tıkladığında bilgisayarındaki oyunu çalıştırıyor. Yani tarayıcı üzerinden oynanabilen bir oyun değil. Microsoft'un oyunu zaten.

Not: İnternetteki oyun içi görüntülere baktıktan sonra ben de heves ettim oynayayım dedim; göründüğü kadar zevkli bir oyun değil. Sistemi yoran bir oyundu -Windows'tayken- .