[Çözüldü] Ubuntu 8.04 AWM kurulumu?

Başlatan Yr_aSa, 27 Mayıs 2008 - 12:25:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yr_aSa

arkadaşlar daha önce verilmişti diyip gereksiz yere konu açtığımı düşünoyo olabirilirsiniz.. Ama o kdar karışmışki anlatılanlar işlemleri yaparken niye yaptıpımı unutuyorum.. belki kurulumunu biri özetliyebilir diye düşünmüştüm.. şimdiden teşekkürler

munirekinci

Karıştıracak bişey yok, Synaptic'ten kurup kullanıyorsun.

Sypro

Mesela neyin kurulumu? Programı kuracak iseniz sitesinden wiki'ye bakabilirsiniz. Ya da nerede takıldığınızı belirtin açıklamaya çalışalım. Forumda da elli kere açıklandı program nasıl kurulur nasıl kaldırılır konuları.

Ayrıca evet, gereksiz yere açılmış bir topic, bir sürü kere konuşulan konulardan biri bu. Bir süre topic'i açık bırakıyorum, nerede takıldığınızı 'belki' açıklarsınız diye.

Not: Kimse size herşeyi açıklayamaz, biraz da sizin aramanız çabalamanız gerek, başka türlü baş edemezsiniz, yok benim amacım sadece iki kurcalamak bakalım compiz nasıl awn nasıl falan diyorsanız -ki ben öyle seziyorum nedense- gayet üzgünüm.

NOT: Yabancı diliniz yoksa yardım edebiliriz, bu aklınızda olsun

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

eren

YouTube da Vista ile Ubuntu karşılaştırması var. Onu görüp Ubuntu kuran sayısı bir hayli fazla. Bu kullanıcıları kazanmalıyız diye düşünüyorum, tabi ilk önce bunu kendilerinin istemesi lazım.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Yr_aSa

depolara sabah baktığımda yoktu  ama şimdi warmış yazım hatası yapmışım heralde..depodaki pakedi kurdum ve oldu.. hepinize teşekkür ediyorum.. Ama sanki çok hareketsiz geldi iconlar bana.. çok az ve yavaş zıplıyorlar.. acaba ayarı falan war mı?

munirekinci

Boş bir yerine sağ tıklayıp, ayarlar menüsüne gir. Orada fare imleci üstüne geldiğindeki efektleri, kısayolları ve temasını düzenleyebilirsin.