ALSA ayarlarını geri alma

Başlatan maydin95, 24 Kasım 2009 - 17:16:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maydin95

arkadaşlar alsa ayarlarını yanlış yapmıştım şimdi geri alabilirmiyim acaba galiba sorunun nerede olduğunu anladım
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

bytan

Yapılandırma dosyasına eklediğin parametrelerin başına # karakterini koyman yeterli olur. -Tabii başka bir şey yapmadıysan-
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

maydin95

ben maxxblade in yaptığı alsa derlemesinde ubuntu 8 için yapmıştım (ubuntu 9.04 kullanıyordum) işte o kodları tekrar yazıp gelen metin dosyalarındaki yazdığım yeni kodların başına # yazacam değil mi   önceki dediğim soru eksik olabilir
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

bytan

O konu hangisi şu an hatırlamıyorum. Eklediğin satırların başına o karakteri yazman yeterli olmazsa, derleyip çalıştırdığın modülü blacklist'e aktarabiliriz.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

maydin95

o konu  ses kartları başlığındaki alsa derleme diye maxxblade yazmış görürsün

heartsmagic

O başlıkta yaptıklarını basitçe geri alacaksın. Örneğin eklediğin bir satır varsa ya sileceksin ya da başına # koyacaksın. Başındaki # karakterini sildiğin dosya varsa tekrar ekleyeceksin vs.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.