e okul' a giremiyorum.

Başlatan emrah_y, 21 Kasım 2009 - 10:15:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

daligo5

artık eokula her tarayıcı ile girebiliyoruz. bütün öğretmen arkadaşlara ve özgür yazılım ve meb camiasına hayırlı olsun. son zamanlarda aldığım en güzel haberlerdenbiri
http://piyonsatranc.blogspot.com/

satranç modern bir beyin işkencesidir.

heartsmagic

Nihayet. Bir kademede sorun vardı, ilköğretim ya da lise ancak tam hatırlayamıyorum. Girilebiliyor ancak notlar işlenemiyordu ya da ona benzer bir sorun vardı. O sorun da tamamen düzeltilmiş durumda mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kodadiirem

Alıntı yapılan: heartsmagic - 10 Kasım 2014 - 10:32:21
Nihayet. Bir kademede sorun vardı, ilköğretim ya da lise ancak tam hatırlayamıyorum. Girilebiliyor ancak notlar işlenemiyordu ya da ona benzer bir sorun vardı. O sorun da tamamen düzeltilmiş durumda mı?

Evet sorunlar çözülmüş. İlköğretimdeki sayfada soldaki bağlantılara tıklandığında sayfa yenilenmiyordu, dolayısıyla not girişi yapılamıyordu. Artık girilebiliyor. Şahsen Mozilla Firefox ile sorunsuz gezinme ve sisteme not girişi yapabiliyorum.
Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

furkankalkan

Alıntı yapılan: kodadiirem - 10 Kasım 2014 - 20:44:17
Alıntı yapılan: heartsmagic - 10 Kasım 2014 - 10:32:21

Evet sorunlar çözülmüş. İlköğretimdeki sayfada soldaki bağlantılara tıklandığında sayfa yenilenmiyordu, dolayısıyla not girişi yapılamıyordu. Artık girilebiliyor. Şahsen Mozilla Firefox ile sorunsuz gezinme ve sisteme not girişi yapabiliyorum.

Hayırlı olsun @kodadiirem ve tüm öğretmen forumdaşlarım. Ortaöğretim (Lise) ders girişleri bildiğim kadarıyla 2011-2012'den bu yana sorunsuzca girilebiliyordu Windows/Linux + Firefox/Chrome ikilisiyle. Ve sanırım geçen sene de rapor olayına el atmışlardı. E-okulun yavaş yavaş IE denen dertten uzaklaşıp diğer platformlara da destek sunmaya başlaması güzel bir gelişme. Umarım bu tavırlarına devam ederler.
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

heartsmagic

Geri bildirim için teşekkürler arkadaşlar. Sevindirici bir gelişme cidden. Gerçi "sene oldu bilmem kaç ancak ..." deyip eleştirmeye kalkacağım ancak bozmayayım ortamı :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

daligo5

ie motorunu microsoft bile bıraktı az kalsın bizimkiler bırakmayacaktı
http://piyonsatranc.blogspot.com/

satranç modern bir beyin işkencesidir.