Ubuntu + Windows senkronize Mysql

Başlatan utdmr, 13 Kasım 2009 - 17:08:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

utdmr

Ana sistemim olarak Linux kullanıyorum, ancak malesef oyunlarda Windows'a bağımlı kalıyorum. Ve tahmin edersiniz ki bu üç-dört saat sürüyor. Bu sürede Linux üzerinde host ettiğim Wordpress'in Windows'ta da çalışmasını nasıl sağlayabilirim?. Tahminim /var/www içeriğini Windows'a kopyalamak, ve her geçişte ikisi üzerindeki veritabanlarını eşitlemek. Nasıl yapabilirim bunu?
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

brooqs

Aynı dertten bende muzdariptim tek makinayla bu işi çözemedim açıkçası kendime bitane ek makina yaptım düşük konfigürasyonlu onu server olarak kullanıyorum ben bu şekilde çözdüm olayı laptopumda xp serverımda ubuntu kurulu başka türlü bir yol bulamadım ben tavsiyem kendine bir ek makina ayarlaman ben makinanın maaliyetini 100 tl ye hallettim via mini itx anakart üzerinde via ezra 1000 1ghz işlemci O/B olarak geliyor 384 mb ram ve 40 gb hdd var çok süper bir performansı yok ama gayet ii çalışıyor kolay gelsin.

Not: Eğer aynı anakartı kullanacaksanız işlemcinin tam olarak 686 olmadığı aklınızda olsun çünkü server kurulumdan sonra çakılıyor desktop versiyonları gayate iyi çalışıyor.
Linux is an adventure!!!