[Çözüldü] Facebook resimleri yok oldu?

Başlatan komikimben, 23 Mayıs 2008 - 01:03:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

komikimben

3 gün önce başıma gelen olay. arkadaşlarımın yada başka kişilerin profil resimleri yok. ilginçtir ki album resimlerini görebiliyorum.

sorunun benim facebook ayarlarından değilde, firefox olabileceğini düşündüm. çünkü bugün windows' u açmak zorunda kaldığımda denedim ve resimler görünüyordu.

sizce sorun nedir be nasıl düzelir?

eren

O zaman zaman oluyor ve sorun Facebook ile alakalı.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

komikimben

sorun firefox'da. çünkü opera'da denedim ama sorun olmadı.

ben firefox kullanmaya devam etmek istiyorum.

hangi eklenti eksik acaba? bulamadım. :(

eren

Alıntı yapılan: komikimben - 23 Mayıs 2008 - 02:15:45
sorun firefox'da. çünkü opera'da denedim ama sorun olmadı.

ben firefox kullanmaya devam etmek istiyorum.

hangi eklenti eksik acaba? bulamadım. :(

Konunun gerçekten Firefox ile alakası yok. Zaman zaman benim başıma da geliyor aynı sorun. Firefox da 5-6 tane tab açınca, özellikle Facebook ile ilgili 5-6 tane tabı aynı anda açınca Facebook sunucularından aynı anda resim upload etmeye çalıştığınız için Facebook resimleri vermeyebiliyor.

Sadece 1 tab açıp deneyin bakalım aynı sorunu verecek mi?
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

komikimben

sorun değişmedi. sorun kesinlikle firefox'da. çünkü windows'da deniyorum sorun yok. operada sorun yok. ancak Ubuntu firefox'da sorun devam ediyor.

komikimben

firefox'u resetleyince sorun düzeldi.

saygılar.