Huawei K3715 ile vodafone bağlantı

Başlatan keylog, 29 Ekim 2009 - 21:31:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keylog

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın, ancak ben bugun vodafone 3g baglantısı satın aldım, faturalı hatlı, direk network management tan ayarlar yapıp baglanınca baglantı adı olarak prepaid ayarlanıyor, birde baska bir baglantı programı buldum site su
https://forge.betavine.net/projects/vodafonemobilec/
buradan yazılım yükleyip baglanınca baglantı noktası adını bu sefer internet yapıyor, bu program windowstakine cok yakın o yuzden cok guzel bence :) ama su baglantı noktası adı sorununu bi çözebilirsek durduk yere fazla para odemeyeyim. :)

Hangisini yazmak lazım baglantı adına?

aynshtein

Vodafone'un modemlerinin Linux desteği vardı bildiğim kadarıyla. Hatta bir ara forumda da tartışılmıştı diye biliyorum. Hatta ve hatta @ironic'in yeni bir Vodafone 3g modem aldığını okudum bugün :) Kendisi sana yardımcı olabilir muhtemelen...
Linux: Bilgisayarını bilgi saymaktan başka işlerde kullanmak isteyenler için...
Günlük: http://www.multimeyda.com/

keylog

Evet zaten bütün modemlerin var hatta taktım kullandım da ama iste apn adını yanlış girip birde ekstra fatura ödemeyeyim diyorum =)

afterlife

Ben indirdim usbmodeswitch ozercdoff denen paketleri birde vodafone mobile connecti indirip yükledim hepsini vmconnect açılırken allta vodafone mobile connect yazıo ama açılmıyor :(
Hirogaru yami no naka kawashiatta kakumei no chigiri
Dare ni mo jama saseru wake ni wa ikanai kara
Kajitsu ga tsugeta mirai
Yume, risou ni kaeru
Dare mo ga nozonda "owaru" wo...
Hirogaru yami no naka kawashiatta kakumei no chigiri
Dare ni mo jama saseru wake ni wa ikanai
Itsuka boku ga misete ageru
Hikari kagayaku sekai wo...

heartsmagic

Alıntı yapılan: afterlife - 06 Aralık 2009 - 11:25:13
Ben indirdim usbmodeswitch ozercdoff denen paketleri birde vodafone mobile connecti indirip yükledim hepsini vmconnect açılırken allta vodafone mobile connect yazıo ama açılmıyor :(

Diğer başlıkta cevapladım. Tek başlıktan gitmek daha verimli.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.