compiz kurarken yaşadığım sorunlar

Başlatan tam3kpek, 15 Nisan 2009 - 10:22:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tam3kpek

oldukça toy bir linux(ubuntu) kullanıcısıyım.compizi kurmaya çalıştım.en sonunda düşük grafik modu ile açılmaya başladı.bırakın compizi kurmayı düşük grafik modundan dahi kurtulamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim

ihtiyar said

Alıntı yapılan: tam3kpek - 15 Nisan 2009 - 10:22:03
oldukça toy bir linux(ubuntu) kullanıcısıyım.compizi kurmaya çalıştım.en sonunda düşük grafik modu ile açılmaya başladı.bırakın compizi kurmayı düşük grafik modundan dahi kurtulamadım.yardımcı olursanız çok sevinirim

Eğer Ubuntu kurmuş iseniz, compiz zaten ön tanımlı olarak kurulu gelmekte. Önce,

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=Acemiler_i%C3%A7in_ilk_durak

burayı biraz incele, ardından sorununu hızlı bir şekilde çözüme ulaştırırız. ;)

heartsmagic

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,6194.0.html
başlığı da fayda verecektir.

Ayrıca Compiz nedeniyle düşük grafik modu sorunu yaşamazsın, grafik kartı sürücüleriyle ya da xorg.conf dosyası ile mi uğraştın?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

GELENEK

ubuntuyu yeni kurdum compiz fusionu nasıl kurabilirim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 24 Ekim 2009 - 21:45:02

yardımcı olursanız çok sevinirim

raspacı

Nasıl kurulur bilmiyorum çünkü hiç kurmadım ama kurmak isteseydim forumda compiz ile ilgili bir bölüm bile olduğu için oradaki başlıkları incelerdim. Olmadı arama yapardım. Umarım yardımcı olmuşturum. Kurulumu oldukça basitti diye biliyorum bu arada.
nereye gidersen git kendini de götürürsün.

GELENEK

tskkr ederim.compizle ilgili forumları bulamamıştım.ama hala anlamaya çalışıyorum

heartsmagic

Alıntı yapılan: GELENEK - 24 Ekim 2009 - 22:06:22
tskkr ederim.compizle ilgili forumları bulamamıştım.ama hala anlamaya çalışıyorum

Sorunun cevabı bu başlıktaki ilk iletinin hemen üzerinde (onun üzerinde bir cevap daha var) yer alıyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.