Ubuntu Türkiye forum adına sticker hazırlanması için destek olur musunuz?

Başlatan eren, 27 Ekim 2009 - 00:01:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ubuntu Türkiye forum adına sticker hazırlanması için destek olur musunuz?

Hazırlanması için destek olurum
13 (23.2%)
Maliyeti için destek olurum
13 (23.2%)
Hazırlanmasına ve maliyetine destek olurum.
6 (10.7%)
Herkes payına düşen maliyeti karşılasın, hazırlanmasına destek olurum
14 (25%)
Bu fikir çok saçma
10 (17.9%)

Toplam Oy Verenler: 53

utdmr

Alıntı yapılan: AlmaMorena - 04 Aralık 2009 - 16:02:39
> Siyah laptoplarda hoş durur sanki
> Sonda bulunan turuncu tonları ise ubuntu logosundakilerin aynısı.
Tasarımlarınız mükemmel görünüyor, ancak özellikle yukarıda belirttiklerim harika :).
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

garafatma

Sağdaki siyahta adres kırmızı yazarsa hem daha belirgin olur hemde daha hoş görünür.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

kahraman masa esat

badhero

AlmaMorena, hepsi birbirinden güzel. Bilgisayarın üzerinde yer kalmazsa koluma dövme yaptırır öyle gezerim ama herhangi birinden vazgeçebileceğimi sanmıyorum.

superjax

ben daha çok araba için istiyorumbu sticker işini reklam mahiyetinde

Alquimista

tasarımları beğenmenize çok sevindim, teşekkür ederim. benimde kişisel fikrim soldaki siyah ve beyaz etiketler. fakat özellikle siyah. yorumlarda hem fikir olursak eğer bence 1000 adet beyaz 2000 adet siyah şeklinde de olabilir. her 1000'er adet için tek tasarım kullanabileceğimizi düşünerek karar verebiliriz.

@keiser_soze, kırmızı ya da beyaz hangisi daha güzel olur, ikisinede yanyana bakın isterseniz. Kırmızıda olabilir.

@superjax araba camlarına yapıştırılabilecek olanların bin adeti için bir fiyat alayım ben (genelde en az bin adet bastırılıyor), sonra sizi bilgilendireyim. herkes hemfikir olursa neden olmasın. ama hiç olmadı ben en azından bir tane hazırlatıp sizin için göndereceğim bu kuşelerin yanında =D
If you should go skating on the thin ice of modern life, dragging behind you the silent reproach of a million tear-stained eyes, don't be surprised when a c rack in the ice appears under your feet. You slip out of your depth and out of your mind with your fear flowing out behind you as you claw the thin ice.

garafatma

Bana göre kırmızı renkli daha iyi duruyor ama diğer arkadaşlarında yorumlarına bakalım. Ellerinize sağlık gerçekten güzel tasarımlar.

superjax

@AlmaMorena  valla yav tasarımlarda harika bi fiyat bilirsek dağıtım içinde çözüm buluruz

Alquimista

@superjax  bu arabaların camları için hazırlanabilecek etiket konusunu pazartesi günü netleştirebileceğim, öğrenir öğrenmez haberdar ederim buradan.

bu arada forumda 30 mesaj sınırını henüz doldurmadığım için özel mesajlara cevap atamıyorum, en azından belirtmiş olayım buradan cevap yazmıyor değilim yazamıyorum da =)
If you should go skating on the thin ice of modern life, dragging behind you the silent reproach of a million tear-stained eyes, don't be surprised when a c rack in the ice appears under your feet. You slip out of your depth and out of your mind with your fear flowing out behind you as you claw the thin ice.

superjax

teşekkürler bekliyoruz haberinizi.
yapalımda sevinelim çocuklar gibi

Alquimista

arabaların camları için hazırlayabileceğimiz etiketler konusunda net bir bilgi alamadım. bir kaç tane ya da isteğe göre elbette her yerde yapılıyor ama şuan çalıştığım yerler ile bunu yapamıyorum. ben biraz daha araştırmalıyım bu konuyu haberiniz olmasını istedim.

bu arada kuşa çıkartmalar konusunda nasıl bir fikir birliği sağlanacak? bence bir kişi (site yönetiminden mümkünse) bu konuya bir el atıp, neticemiz budur bu tasarımlardan bu kadar bastıralım diye net bir mesaj verirse o vakit baskıya başlayalım diyorum. hani alışkın milletiz ya birileri yap demeli bize =D şaka bir yana taşınabilir tiskimide aldım, bu akşam kısmetse hd'i bölüp ubuntuyu wubi'siz tertemiz, çiçeak gibi kurucam; artık makinayada bi ubuntu sitikırı gider hani =D

superjax

forum yönetiminin kaası bu ara çok dolu bu işle uğraşacaklarını sanmıyorum

Alquimista

anlıyorum. o zaman sanıyorum ki etiket işi bekleyecek. nihayetinde site yönetiminde bulunan insanların bilgisi olmaksızın böyle bir şey yapmak olmaz. bu arabalar için olan konuyu araştırmaya devam edeyim, artık ne zaman karar verilirse artık.

foma

Site yönetiminin haberinin olması gerekmiyor. Bence bütün tasarımlar güzel. Peki boyutlar tam ters olabilir mi? Yani 5x8 olarak yapılma imkanı var mı? Tasarımdan pek anlamadığım için yardımcı olamıyorum.
Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition

superjax

garafatma

Tarafımca siyah baskılı tasarımlar hoşuma gitti, etiket isteyen arkadaşlar fikirlerini belirtirse ona göre baskıyı yapalım o zaman. Hiç kimseden fikir çıkmazsa Syah ve Turuncu etiketleri bastıralım derim. @foma'nın dediği gibi olursa uzun boylu etiketler olacaktır. Ama tasarımları etkilermi bilemiyorum. Diğer arkadaşlarda fikirlerini belirtene kadar bekleyelim bence.

superjax

garafatma

Kastım, kim hangi etiketi isterse, ona göre basım yapılır. ancak konuya ilgi pek yok gibi. 4 kişi arasında dönüyor muhabbet :)

Ben siyahtan yana oyumu kullanıyorum mesela.

superjax

siyah bana da uyar.
keşke araba içinde bastırabilsek.
internet ortamıdan özellikle araba forumlarının stickerlarını bazı kişilerin arabalarında görüyorum ve sağlam reklam oluyor.üstelik hiç adını sanını duymadığım araba forumları bunlar

garafatma

garafatma

badhero

Hangi etiketlerin bastırılacağı konusunda yeni bir anket olabilir.

superjax

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 08 Aralık 2009 - 15:09:20
En sonda solda ki turuncu olan hoşuma gitti. Birde ricam şu süper tuşu içinde bir tasarım :D
evet hemde nasıl güzel olur yavvvv ;D

raspacı

Sol alttaki turuncu olan güzelmiş. Ben de vista etiketini söktüğüm yeri kapatacak bir şey arıyordum.
nereye gidersen git kendini de götürürsün.