ÖNEMLİ: Gereksiz özel mesajlarınız hakkında

Başlatan Eren, 22 Mayıs 2008 - 15:40:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

Diğer forumlarda olduğu gibi kullanıcılara özel mesaj gönderme, alma ve saklama kotası koymuyoruz. Bu sebeple kullanıcılar özel mesajlarının hepsini saklayabiliyor. Bu sebeple veri tabanı çok fazla büyüdü. Sizlerden ricamız gönderdiğiniz ve size gönderilen özel mesajların gereksiz olanlarını mesaj kutunuzdan temizlemeniz yönünde olacak.

Özgür bir platform olduğumuz ve her zaman kullanıcıların da kendilerini burada evlerindeki gibi özgür hissetmeleri için zoraki ya da rast gele bir silme işlemi gerçekleştirmiyoruz. Kısacası kullanıcılarımıza güveniyoruz ve bu tip işlemleri kullanıcılarımızın kendilerinin yapması taraftarıyız.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

erginemr

Yaklaşımınız için teşekkürler... İşlem tamam.

Sypro

127 gelen ve bir o kadar da giden mesaj var kutumda:)

Silmek sorun değil de yedeklemek için bir zamana ihtiyacım var, sanırım bu gece ya da en olmadı yarına yedekler silerim. 127 tanenin 100ü eski yönetim ile mesajlaşmalar zaten:)

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

eren

Alıntı yapılan: Sypro - 22 Mayıs 2008 - 18:51:47
127 gelen ve bir o kadar da giden mesaj var kutumda:)

Silmek sorun değil de yedeklemek için bir zamana ihtiyacım var, sanırım bu gece ya da en olmadı yarına yedekler silerim. 127 tanenin 100ü eski yönetim ile mesajlaşmalar zaten:)

Gökay herkesin mesaj kutusunda yüzlerce mesaj var. Gereksizleri silin yeterli :) Yani 50 tane kalsa yeterli.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

hsn

Yeni kullanıcıyım . Bazı sorunları çözemiyorum.Foruma bunlarla ilgili soru sormak istiyorum.ama izin vermiyor . Sorunlarımı çözmek için nasıl bağlantı kurabilirim.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Ekim 2014 - 12:43:16

Ubuntu forumda bazı sorunlarımı çözmek için baglantı kurup yazışmak istiyorum .Çözemediğim sorunlar için nasıl iletişim kurabilirim.Örnegin ,şu anda bilgisayarımda yüklü olan ubuntu  12.04 güncelleme yapmıyor.Forumda aradım işin içinden çıkamadım. Bu gibi sorunlarımı çözmek için neyapmalıyım.Bu iletiyi yazmak için bile epeyce uğraştım.İletişimin daha kolay  açık ve anlaşılır olması gerekir. Yardımlarınız için şimdiden sağolun .İyi çalışmalar.

matrax_41

Forumda aradığın çözümü bulamadıysan ilgili bölüm altında yeni bir konu açabilirsin.

Secret++

Valla şuana kadar bir kaç pm aldımmı onu bile hatırlamıyorum :)
Sistemi yormamak için kurallara uyalım  ::)

if

Alıntı yapılan: hsn - 14 Ekim 2014 - 12:31:05
Yeni kullanıcıyım . Bazı sorunları çözemiyorum.Foruma bunlarla ilgili soru sormak istiyorum.ama izin vermiyor . Sorunlarımı çözmek için nasıl bağlantı kurabilirim.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Ekim 2014 - 12:43:16

Ubuntu forumda bazı sorunlarımı çözmek için baglantı kurup yazışmak istiyorum .Çözemediğim sorunlar için nasıl iletişim kurabilirim.Örnegin ,şu anda bilgisayarımda yüklü olan ubuntu  12.04 güncelleme yapmıyor.Forumda aradım işin içinden çıkamadım. Bu gibi sorunlarımı çözmek için neyapmalıyım.Bu iletiyi yazmak için bile epeyce uğraştım.İletişimin daha kolay  açık ve anlaşılır olması gerekir. Yardımlarınız için şimdiden sağolun .İyi çalışmalar.
Forum, başta Ubuntu olmak üzere GNU/Linux dağıtımlarını kullanan kişilerin sorunlarını uygun bir bölümde dile getirebileceği ve ilgili konu hakkında bilgisi olanların soruna ççözüm sunacağı bir ortam. Daha ne istiyorsunuz? Bağlantı da kuruyorsunuz iletişim de. Bundan daha kolayı ve anlaşılırı ne olabilir? Telefon numaramızı mı verelim? Özel ilgi mi istiyorsunuz?

hsn

Arkadaşım ıf dilimin döndüğünce saygılı olmaya çalıştım .Sorunumu anlattım. Ubuntu 12.04 yüklü olan bilgisayarım güncelleme yapmıyor.Sağ üstte üçgen içinde ünlem işareti göteriyor.Nasıl yapmalıyım diye soruyorum.

Altaylardan_Gelen_Atlı

Alıntı yapılan: hsn - 14 Ekim 2014 - 23:23:45
Arkadaşım ıf dilimin döndüğünce saygılı olmaya çalıştım .Sorunumu anlattım. Ubuntu 12.04 yüklü olan bilgisayarım güncelleme yapmıyor.Sağ üstte üçgen içinde ünlem işareti göteriyor.Nasıl yapmalıyım diye soruyorum.

Arkadaşım forumda çözümlenmiş güncelleme sorunlarına göz tatmanızı öneririm
( soz bana dusmez ama ozur dileyerek konuya katiliyorum....burada yardımcı olmaya çalışan arkadaşların durum ve konumunu mümkünse empati yapalım... Günde kaç soruna destek olmaya çalıştıklarını kendi özel yaşamlarından özveri yaparak gece gündüz verdikleri emeklerine saygı duyarak.... ONCELİKLE SORUNU FORUMDA ARAMANİZİ rica edeceğim )
Daha önce güncelleme sorunu yaşanmış link ;
https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=43110.0
https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?action=search;q=12.04%20guncelleme%20sorunu;r=y

Saygilar
'' YasLandığın ağaç kof ise sende yıkıLırsın ''

heartsmagic

Alıntı yapılan: hsn - 14 Ekim 2014 - 23:23:45

Sorunu sorabileceğin bölüme gidersin:
https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?board=7.0

Sağ üst taraftan "Yeni Konu" dersin. Başlığını açıklayıcı bir şey olarak girersin. Ardından konu içinde sıkıntını anlatırsın. Yardımcı olacaklar gelip seni yönlendirirler.
Öncesinde ise @Mr.AsLanturk'ün dediği gibi forumda arama yaparsın. Eski konulara bakarsın. O zaman sorun yaşayanlardan ne gibi işlemler istenmiş bunu tespit edersin. Eğer sorununu çözemiyorsan yeni açacağın başlığı bu istenen bilgileri yapabildiğin ölçüde aktarırsın. Bunları yine de yapamıyorsan sana birileri yol gösterecektir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ampirist

Forumda özel mesajlaşma kapalı mı?Mesaj  gönderemiyorum.