[Çözüldü] Nvidia sürücü kurulum sorunu?

Başlatan kartondosya, 21 Mayıs 2008 - 20:31:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartondosya

Arkadaşlar hayatımda ilk kez Linux kullanıyorum dün gece yükledim 8.04 son sürüm sanırım ekran çözünürlüğüm çok düşük ekran kartımı tanıttığım zaman ekran çözünürlüğü dahada düşüyor tüm konuları okudum ama dediğim gibi ilk defa Linux gördüm ve kullanmaya çalışıyorum şu kodu yaz bu kodu yaz demişsiniz fakat kod nereden girilir onu bile bulamadım çıldırmak üzereyim dün gece sabaha kadar çalıştım olmadı uyudum kalktım hala bunun üzerinde çalışıyorum bi programdan bahsedilmiş onuda yükledim hata verdi bilgisayarı camdan atabilirim kafam allak bullak oldu biriniz yardım edinde şu sorunu çözelim lütfen şu konuyu oku bu konuyu oku demiyelim okumadığım konu kalmadı sanırım o konudan bu konuya sabah oldu hatta şimdide akşam oldu.

heartsmagic

Sakin olmazsan hiçbir şey çözemezsin.
Komutları Uygulamalar->Donatılar->Uçbirim ile açacağın programa yani gnome-terminal'e yazacaksın. Forumdaki Envy konusuna bak. Grafiksel olarak değil, metin tabanlı çalıştırmayı dene, o başlıkta anlatılıyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kartondosya

kodları girmeye başladım şifre istedi klavyeden yazamıyoum ayrıca o programı kurdum fakat hata veriyor

s1bernet1k

Alıntı yapılan: kartondosya - 21 Mayıs 2008 - 20:57:18
kodları girmeye başladım şifre istedi klavyeden yazamıyoum ayrıca o programı kurdum fakat hata veriyor

Şifre istediği zaman klavyeden girdiğinde o aslında yazıyor güvenliğinden ötürü konsolda göremiyorsun.
Bir parça dejavu yaşadım. Hepsi bu

kartondosya

depoyu nasıl açıcam depoda programlar varmış sanırım nerede bu komutları yazıyorum bi şey yok  birde üreticinin sitesine gidip driverını indirdim ama tıklayınca şu mesaj çıkıyor (Metin düzenleyici, karakter kodlamasını belirleyemedi
Lütfen açmaya çalıştığınız dosyanın ikili dosya olmadığından emin olun.
Menüden bir karakter kodlaması seçip yeniden deneyin) ne diyor anlamıyorum

heartsmagic

@kartondosya, sorduğun her şey forumda var. Lütfen önce panik olmayı bırak, yoksa her şey eline yüzüne bulaşır.
Sana parola konusunda cevap verilmiş, yaz geç, görmeyeceksin zaten. Depoları nasıl yapacağın sabit bir başlık halinde forumda var, hata veriyor dediğin program olan Envy için sabit bir anlatım var. Üreticinin sürücüsünü şimdilik kurmayı deneme, çok acemi olduğundan bir nebze daha fazla uğraştırır seni.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

kartondosya

arkadaşlar sağolun bi şekilde yaptım açıklamak isterdim ama bende bilmiyorum oldu bi şekilde 2 günlük uğraşın sonunda mutlu son...