Ubuntu 9.10 (Karmic Koala) Resmi CD dağıtımı başladı!

Başlatan ironic, 18 Ekim 2009 - 15:15:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xwes

Benim kubuntu CD siparişim de bugun geldi. Mutluyum :)

ÖmüR

kısmet olursa bir gün bende ubuntu kullanacam cafelerden bir kurtulamadım :(

ironic

eren

Alıntı yapılan: ironic - 23 Kasım 2009 - 14:35:45
Gün itibariyle -sonunda- benim CD' lerde geldi.  :)

Hayırlı olsun. Bana gelen giden bir şey ne yazık ki yok.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

eren

Benim eve zaten yollamıyorum, çokça yolladık kusura bakmayın yazmışlar. :)

Başka arkadaşlar adında da onlara istedim onlara da gelen giden yok. 3 sürümdür zaten CD ulaşmıyor, postacı herhalde Ubuntu fanatiği. :)
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

ironic

Alıntı yapılan: wiper - 23 Kasım 2009 - 14:39:54
Alıntı yapılan: ironic - 23 Kasım 2009 - 14:35:45
Gün itibariyle -sonunda- benim CD' lerde geldi.  :)

Hayırlı olsun. Bana gelen giden bir şey ne yazık ki yok.

Teşekkürler. Acaba shipit sayfanda teslim edileceği yazıyor muydu?

Alıntı yapılan: wiper - 23 Kasım 2009 - 14:43:58

Başka arkadaşlar adında da onlara istedim onlara da gelen giden yok. 3 sürümdür zaten CD ulaşmıyor, postacı herhalde Ubuntu fanatiği. :)

Buna inanırım.  :)

lifelesskill

badhero

eren

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 23 Kasım 2009 - 14:52:17
Normal postacı seni tanıdığından beri CD getiriyordur bir gün merak edip açtıysa, o zaman normal sana ulaşmaması :P

Ben yerinde olsam postacı ile iki kelime konuşur kendisinin nasıl sipariş edeceğini anlatırdım :D :P

Açmış olma ihtimali var bizim bölgeye bakan postacı fazla meraklı. Keşke bayan postacı olsaydı.

Postacıyı görmeyeli uzun süre oldu, eve uğramıyor, mektupları siteye girip posta kutusuna atıp gidiyor. Bende haftanın 7 günü çalıştığım için karşılaşma şansım çok çok az.

ironic

Alıntı yapılan: lifelesskill - 23 Kasım 2009 - 14:49:34
9.04 ü bu gelen cd yle yükseltebilir miyiz ?

Cd ile yükseltme yapılmıyor bildiğim kadarıyla. Yapıyorsa da internete bağlanmak zorunda. CD tek başına yetersiz kalır. Kotalı internet kullanmıyorsan nasıl yükseltme yapılacağı forumda mevcut.

lifelesskill

"yine bütün her şeyi internetten indiriyor." ise gereği yok =)

ChoPin

benimde ubuntu cd'si geldi .. arkadaşlar kargo ücreti filan herhangi birşey yok .. ama yüklesem mi yüklemesem mi diyede düşünüyorum bu grub2 olayından dolayı ..

ScaryMan

Benim de bu sabah elime ulaştı 9.10 CDsi. Bi sevindim bi sevindim :D

foma

Alıntı yapılan: foma - 26 Ekim 2009 - 03:22:29
Alıntı yapılan: ScaryMan - 26 Ekim 2009 - 02:47:10
9.10 CDsine asla sahip olamayacağım mı demek bu? :)

Bana gelsin satarım sana. İnsanlık öldü mü canım :)
Alıntı yapılan: ScaryMan - 23 Kasım 2009 - 20:01:54
Benim de bu sabah elime ulaştı 9.10 CDsi. Bi sevindim bi sevindim :D

tüh, satacaktım ben sana :)
Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition

eren

Bugün TNT Kargo ile CD geldi. Normalde gönderilmeyecek yazıyordu ancak yine de geldi.

badhero

Seni araştırmışlar, yaptıkları büyük hatanın farkına varmışlardır. :D

eren

Alıntı yapılan: bethiro - 24 Kasım 2009 - 12:02:47
Seni araştırmışlar, yaptıkları büyük hatanın farkına varmışlardır. :D

Araştırmalarına gerek yok ki zaten sitelerinde bilgilerim yazıyor ayrıca ubuntu-tr.net uzantılı e-posta ile başvurmuştum. :D

badhero

Lafın gelişi araştırmışlar dedim zaten. Pişmanlık duymuşlar işte :D

GAREZ

bana niye göndermiyorlar benim istediğim cd sayısı toplamda 2 1 ubuntu 1 kubuntu... bana sen indir diyorlar istediğim sırada karşı kafenin kablosuz internetini kullanıyordum sen bunu indir dediler sanki Canada yada Japonya'dan istemişim gibi yaptılar... ayıp ayıp çok ayıp beleş internet kullanıyorum diye bu yapılır mı? :)