Tek Komut İle Sıkıştırılmış Dosyaları Açmak

Başlatan garafatma, 14 Ekim 2009 - 15:53:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

Tartışmadan anladıklarım:

1. unp aur'da yok.
2. unp depoda var.
3. yaourt depodan paket kurabiliyor.
4. Archerlar çok gergin.
5. Forumda belli başlı sorunlu başlıklarda hep aynı arkadaşları görüyorum.
6. Buraları üç beş gün boş bırakmaya gelmiyor.
7. Forumun bu halinden, geçtim yönetici hammaliyesi yapan @heartsmagic'i, sıradan kullanıcı @heartsmagic bile memnun değil.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

cokomoko

@heartsmagic
Biz de acemilik yaşadık zamanında onun için yeni Archerları anlayışla karşılıyorum, zamanla onlarda pişecektir.
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...

heartsmagic

@cokomoko, acemilik olur elbette sorun değil bu. Benim şikayetim gerginlik üzerineydi. Ha, arada biz de gerilmiyor muyuz forumda, öyle tabi ama bizimki genelde kullanıcıların halt etmesinden oluyor. Durduk yere depo meselesi için gerilmeye lüzum yok bence yani :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

cokomoko

Yeni Archerlar resmi forumumuzda da bazen didişiyor, gerçi zaten gereksiz bir tartışma olduğunu söylemiştim ama her yeni başlayan arasında olması normal diyelim.
''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...