[Çözüldü] ekran gitti

Başlatan pasargad, 21 Mayıs 2008 - 01:05:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pasargad

merhaba ati x300 kullanıyorum,sorunsuz çalışıken ubuntuda,bilgisayarı başlattğımda sabah ubuntuda user name ve passsword girdikten sonra beyaz bir sayfa çıkıyor ve başka bir şey yok,ne menü ne masaüstü sadece bembeyaz bir sayfa ve mouse imleci sorun nerde

heartsmagic

Durduk yere mi oldu, akşam kapatmadan önce en son ne yaptın? Bunları hatırlamaya çalış ki yardımı dokunsun. Compiz açık mıydı?
Grafik kartı sürücüsü sorunu yaşıyor olabilir misin?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

pasargad

en son oturumu kapat demiştim,sonra bir ekran belirdi orda lcd monitör seçenekleri vardı monitörü seçtim çözünürlük sordu gbende 1024*1280 yaptm,tekrar başlatmalısınız dedi başlattm böyle olmaya başladı şu an windoswtan atıyorum mesajı..ondan önce hiç bir sorunum yoktu,aynı çözünürlükte kullanıyordum.kartım ati radeon x300 serisi

erginemr

Aşağıdaki adreste Windows altında Linux ext3 dosya sistemlerinin görüntüleyebilen bir program var:
http://www.chrysocome.net/explore2fs

Bunu Windows altında kurduktan sonra, Ubuntu dosya sistem ağacında /etc/X11/xorg.conf dosyasını bulup, içeriğini buraya kopyalayabilir misiniz?

pasargad

ubuntuyu tekrar yükledim düzeldi,ancak problem neredeyddi hala anlamadm

heartsmagic

Arkadaşlar naçizane tavsiyem. Eğer tekrar yükleme yaparak sorunları aşacaksanız forumda soru sormanın bir anlamı kalmıyor. Bizim vaktimiz sizin emekleriniz yazık oluyor.
Etiketleyip, kapatıyorum. Bir daha soru sorarken veya yeniden kurulum yaparken lütfen bunu göz önünde bulundurun. Yoksa Linux'un L'si bile öğrenilmez.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.