Ubuntu Server Edition Türkçe Eğitim/Kitap

Başlatan copernix, 09 Ekim 2009 - 15:44:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

copernix

Merhabalar,
Ubuntu server üzerine birkaç gündür türkçe materyal arayip duruyordum ama çok fazla bulabildiğim söylenemez.
Yine bu şekilde kaynak arayışım esnasında Hasbelkader Ubuntu Server Eğitimi Üzerine
Bu Sayfayla Karşılaştım.
Adamları aradım görüştüm peşin 700YTL civarında bir fiyat verdiler.
Ama benim dikkatimi çeken diğer nokta ise ubuntu server edition üzerine birde kitap çıkarıyorlarmış.  Bu ayın 29da Pusuladan Çıkçakmış Kitap.
Ve Bu hafta sonu gazi üniversitesindede bir seminer varmış tam tarihini bilmiyorum mail atcaklardı. ( seminer ücretsiz. :) )
Burdaki arkadaşlarada haber edeyim dedim belki faydalanmak isteyen çıkabilir.

Yine Ubuntu Forumdan Eğitime Katılamak İsteyen Arkadaşlar Çıkabilir, Zira Ben İstiyorum ama 700YTL Benim için Malasef Biraz Yüksek :(
Belki Birkaç kişi Olunca Fiyatı Biraz Daha Aşağı Çekebilirler Diye umut ediyorum.
Eğer Katılmak İsteyen Arkadaşlar Olursa Burdan Haber Edebilirler veya Onlarda Direkt Arayıp Görüştüklerinde Biz Biraz Kalabalığız Fiyat Ne Olur Diye Öğrenebilirler.
Olmadı Ayın 29'unda Kitabı Alcam Zaten. ( İnşallah İyi Bir Kitaptır, Yazar Fevzi DAŞ, Yazar Hakkındada Pek Bilgim Yok. Üstün Körü Şu Şöyle Kurulur Bu Böyle Kurulur Diye Anlatan Bir Kitap Olmamasını Umuyorum... )

heartsmagic

Ders akışını hakkıyla verebileceklerse 700TL cidden çok iyi bir fiyat. 5 Hafta denmiş ancak ders saati yazılmamış. Ancak dediğim gibi o ders akışı için iyi bir ücret bence.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

copernix

ders saati 150 saat.
Ancak Enteresan Olan Bişey Var...
Hafta Sonu Sabah ve Öğleden Sonra Olmak Üzere 2 Grup Var.
Örneğin Sabah Grubu 09.00 ile 13:00 Arasında yani günde 4 saat 2günde 8 saat yapar:) yani haftadada 8 saat oluyor:)
şimdi bunlar 5 hafta demişler:) 8*5Hafta 40Saat Yapar :)
geri kalan 110 Saati Hangi Ara Vercekler Anlamadım Bende. Gidip görüşünce Öğrencem İnşallah.

heartsmagic

Hafta içi verecekler olmasın? Günde dört saatten yaklaşık 150 saat yapar beş haftada.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

coni

Bu eğitim güzele benziyor bunun gibi İstanbul da varmıdır acaba benim bulduğum bir firma vardı daha önce linki Burada Ama server eğitimi veriyorlarmı bilemiyorum acıkçası fiyatı ise 1000 liraydı telefonla sormuştum.

Birde aslında forumda bir yer de herkes bulduğu eğitimleri fiyatlarını paylaşsa iyi ola bilir