Hangi torrent istemcisini kullanıyorsunuz?

Başlatan munirekinci, 20 Mayıs 2008 - 19:15:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hangi torrent istemcisini kullaniyorsunuz?

Azureus
58 (11.1%)
Bittornado
3 (0.6%)
Bittorrent
33 (6.3%)
Ctorrent
0 (0%)
Deluge
90 (17.2%)
Gnome Bittorrent
9 (1.7%)
Ktorrent
57 (10.9%)
Limewire (Limewire dahili torrent istemcisi)
12 (2.3%)
Opera (Opera dahili torrent istemcisi)
8 (1.5%)
Qbittorrent
24 (4.6%)
Qtorrent
9 (1.7%)
Transmission
185 (35.4%)
Tribler
2 (0.4%)
Diger
21 (4%)
rTorrent
11 (2.1%)

Toplam Oy Verenler: 350

Yiğit Ateş

Transmission ayarlarında bildirim alanında simge göster seçeneğini seçerseniz kapatma tuşuna bastığınızda kapanmaz, arka planda çalışmaya devam eder.

qunti

Teşekkürler :)...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Nisan 2010 - 15:50:21

Yaptım çok teşekkürler...

agunZagun

BitComet'in Linux versiyonu var mi bilmiyorum, varsa kullanirim. Yoksa da Transmission'dan memnunum zaten.

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: Trane - 26 Nisan 2010 - 16:07:23
BitComet'in Linux versiyonu var mi bilmiyorum, varsa kullanirim. Yoksa da Transmission'dan memnunum zaten.
Sitesinde indirme bölümünde Linux yok, sanırım desteklemiyor.

such

µtorrent kullanıyordum windows dayken. RSS özelliği çok kullanışlıydı her hafta belirlenen zamanda dizilerimi indiriyordu kendi kendine. Ama maalesef Linux versionu yok. Zaten dizilerde bitmek üzere bu yüzden artık Transmission kullanıyorum.

qunti

Transmission'da neden bazı torrentler kırmızı görünüyor anlamadım .. :/

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: qunti - 26 Nisan 2010 - 18:35:15
Kalitesi düşük torrentler kırmızı oluyor.

qunti

Yani düşük hızda inen az eşli torrenler dimi?

such

Alıntı yapılan: qunti - 26 Nisan 2010 - 18:35:15

Ben de yeni bir konu açmak yerine soruyu neden buraya yazdığınızı anlamadım. Sadece bu soru için değil forum içinde bunun gibi konu dışı yazılan bir sürü mesaj görüyorum bu yüzden yazmak gereği hissettim.

Yiğit Ateş

qunti

Teşekkürler cevap için  :) (@such->) ve burda sordum çünkü muhim bir hata filan değil , torrent istemcileri o başlık altında tanımaya çalışıyoruz ki birde tutupta hemen soruyu buraya yapıştırayım demedim baktım öyle bir konu yok ve uygulama hatasıda * değil o yuzden burada sorma gereği duydum.

xwes

Alıntı yapılan: such - 26 Nisan 2010 - 18:13:04
µtorrent kullanıyordum windows dayken. RSS özelliği çok kullanışlıydı her hafta belirlenen zamanda dizilerimi indiriyordu kendi kendine. Ama maalesef Linux versionu yok. Zaten dizilerde bitmek üzere bu yüzden artık Transmission kullanıyorum.
Belki biliyorsunuz ancak ben yine de uTorrentin ubuntuda wine ile pek güzel çalıştığını hatırlatayım.

sdelican

çok torrentperver biri değilim, elimde hangisi varsa onu kullanırım. ubuntu ile gelen transmission hiç de fena değil:)
-Bana haysiyetli bir çay getir.
--Çay yok, sana bir haysiyet versem??

ırmak

Çıldırtan bir Judas Priest torrenti sonrasında (10 gün) dosyaların tamamen inmesine tahammül edemeyip %85'deyken klasörü ve Transmission programını tamamen uçurdum.
Pişman değilim.

garafatma

Alıntı yapılan: ırmak - 26 Nisan 2010 - 22:59:23
Çıldırtan bir Judas Priest torrenti sonrasında (10 gün) dosyaların tamamen inmesine tahammül edemeyip %85'deyken klasörü ve Transmission programını tamamen uçurdum.
Pişman değilim.

Judas mı duydum? :)
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

stratovarius

Kesinlikle rtorrent , onun kadar başarılısını görmedim  ;)

sabriyurga

Açıkçası Transmissionu şuan kullanıyorum ama vazgeçilmezim utorrenti yükledim wine ile :) Deneyeceğiz nasıl bir şey linuxta ;) İnş en yakın zamanda Linux için sürümü çıkar

Ozmo

Alıntı yapılan: sabriyurga - 02 Haziran 2010 - 23:45:15
Açıkçası Transmissionu şuan kullanıyorum ama vazgeçilmezim utorrenti yükledim wine ile :) Deneyeceğiz nasıl bir şey linuxta ;) İnş en yakın zamanda Linux için sürümü çıkar

qbittorrent kullan daha başarılı utorrent den

such

µtorrent yapımcıları Linux versiyonu çıkaracaklarını ama çıkış tarihi için şimdilik bir şey diyemediklerini belirtmişler.

kaynak >> http://utorrentideas.uservoice.com/forums/47263-torrent-for-windows/suggestions/701286-make-a-utorrent-for-linux?ref=title

badhero

Alıntı yapılan: ırmak - 26 Nisan 2010 - 22:59:23
Pişman değilim.

Hız olayı transmission'dan mı kaynaklanıyor. Son zamanlarda benim de canımı sıkmaya başladı. Bazen çok yavaş bazen de ihtiyacım olmadığı kadar hızlı indiriyor.

Yiğit Ateş

Deluge varken gerek yok aslında. Utorrent'ten bir eksiğini göremedim, her türlü özellik var.

adubel

Azureus. Arada delirtsede vazgeçemedim bir türlü. :)

bsod1

utorrent linux versionu için çalışmalar başlamış, ktorrent ile sürünüyorum şu anda..

teksalih

transmission programı iyi ancak durdur yeine kazara eksi ye bastığınızda uyarmadan siliyor:S yoksa bence en güzel program transmisin sade güzel

empax

Deluge kullanıyodum ancak sisteme çok yükleniyordu. Alternatif arayışı sonucunda qBittorrent kullanmaya başladım. Gayet kullanışlı, gelişimiş seçenekleri olan ve hafif bir yazılım.
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|