Apache2 İle Asp Kullanmak Mümkünmüdür ?

Başlatan onuragtas, 04 Ekim 2009 - 13:32:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onuragtas

Arkadaş php biliyorum bir asp öğrenmek geçti içimden bunun için asp çalıştırabilmem gerekiyor.
Gerek bu forumda gerek googlede araştırdım ama bir türlü yükleyemedim ne yaptığımı hatırlamıyorum ama en son / da asp diye bir klasör oluşmuş ve içinde html dosyalar vardı ne olduğunu bilmiyorum sonuçta :).

Acaba şuanda bi şekilde yükleyebilir miyiz ?
System.out.println("Hadi gülüm yandan yandan.");

ecarpar

Ben en son win7 de apache kurmadan php çalışırmayı başardım ama bir çok kütüphane olmadığı için adam akıllı çalışmadı gene apache kurdum :) çeşitli server elrde baktığımda asp deseği görüyorum ama nedense asp kodları yazı olarak görünüyor acaba ücretli bir yapıya sahip o yüzdenmi pek fazla kullanan yok diye düşünmüyor değilim. Ama baktığımda c panelde desteği var asp desteği bendeki c panelde kapalı çünki satın almadım demekki yapılabiliyor.

PEki şimdi buradan yola çıkarak cpanel in root u olsak bunu yapabilirmiyiz? yani ben hosting aldığımda client oluyorum ama birileri asp kullanabilme yetkisini bana veriyor demekki o yetkiyi verme şşansım kendi bilgisayarımda olsa bir şansımız  var en ozaman cpanelin server tarafındaki root panelini biraz kurcalamak gerekli ozaman.  ;D belki birşeyler çıkar oradan.
Eşşeğin uzun bir yolculuğa çıkmış olması onun at olarak döneceği anlamına gelmez.