Tayfa Toplantıları

Başlatan canosayan, 27 Eylül 2009 - 18:23:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

canosayan

Ubuntu Wiki Tayfası olarak yazın biraz performansımız düşmüştü. Okulların açılması kısmen işe yaramış, bizi tatilden çıkarmış olacak ki biraz toparlandık.

Bundan sonra tayfada yapılan toplantıların kayıtları wiki üzerinden takip edilebilecek. Ayrıca aldığımız toplantılara katılma zorunluluğunu kontrol etmek için artık devam çizelgesi de tutuyoruz. Bu çizelgede bu sayfa üzerinden görünebilecek.

Bu sayfa nerede derseniz: Kategori:Tayfa toplantıları

Oraya nasıl gideriz derseniz Kategori:UbuntuWiki bölümünde
Chmod bizim işimiz.

agritux

Bence yaptığımız işin ciddiyeti açısından çok güzel bir adım oldu.

canosayan

Alıntı yapılan: sessizce - 27 Eylül 2009 - 18:26:46
Bence yaptığımız işin ciddiyeti açısından çok güzel bir adım oldu.

son toplantının kararlarına göre politikaları düzenliyorum şimdide.

Açıkçası bazen wikiyi zenginleştirmekten çok sağına soluna makyaj yapmaya, kural yazmaya yarıyorum gibi geliyor.
Chmod bizim işimiz.

heartsmagic

Alıntı yapılan: canosayan - 27 Eylül 2009 - 18:50:27
Açıkçası bazen wikiyi zenginleştirmekten çok sağına soluna makyaj yapmaya, kural yazmaya yarıyorum gibi geliyor.

Böyle düşünme, senin yaptığın işi herkes yapamaz sonuçta. Herkesin gayretleri çok farklı anlamlar taşır, senin vazifen şu anda bu ve gayet güzel yerine getiriyorsun.

Kayıt ve çetele meselesi güzel olmuş.
http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=UbuntuWiki
bağlantısındaki Tayfa Toplantıları simgesi çok manidar olmuş. Eli sopalı gibi, "eli çekiçli" denmek istenmiş sanırım :P
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

canosayan

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 27 Eylül 2009 - 19:28:42
Ellerine sağlık güzel olmuş. Tabi ki gecen toplantıda ki devamsızlıklar sayılmıyor değil mi? Sonuçta bu karar o toplantıda alındı. Yarından itibaren (yeniden) başlıyacak olan olağan toplantımıza geçerli değil mi devamsızlık kararı?

boş kalsın istemedim.
Alıntı yapılan: heartsmagic - 28 Eylül 2009 - 04:04:56
Alıntı yapılan: canosayan - 27 Eylül 2009 - 18:50:27

Böyle düşünme, senin yaptığın işi herkes yapamaz sonuçta. Herkesin gayretleri çok farklı anlamlar taşır, senin vazifen şu anda bu ve gayet güzel yerine getiriyorsun.

Kayıt ve çetele meselesi güzel olmuş.
http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=UbuntuWiki
bağlantısındaki Tayfa Toplantıları simgesi çok manidar olmuş. Eli sopalı gibi, "eli çekiçli" denmek istenmiş sanırım :P

açıkçası birden fazla insan resmi olan bir resim aradım. fakat wiki için bütün resimleri nuvox'tan seçmiştik. Aradığımı bulamayınca hani yapım ekibine benzesin dedim.
Chmod bizim işimiz.

heartsmagic

Benimki zaten latife :) Eline sağlık.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.