[Çözüldü] mpt sorunu

Başlatan pasargad, 18 Mayıs 2008 - 18:20:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pasargad

Mobile phone tools programını wine aracılığıyla kurdum,ancak bir türlü çalıştıramıyorum,program başalıyor gibi görünüp öyle kalıyor uzunca bir müddet, başka phone manager programı olarak wammu'yu kurdum ama oda mesaj yollayamadı, synpatic ile bir iki tane daha yükledim ama nasıl yüklediği programları çalıştıracağım bulamadım,nereye yükleniyor bunlar menü çubuğunda da yok :) kısaca bana bilgisayarımdan tel vasıtasıyla sms yollayacağım, senkorize işlemlerini yapacağım bir program tavsiyesi istiyorum.

pasargad

peki birisi şu motorola toolsu nasıl kaldıracağımı söylerse sevinirim,forumda .wine dizisinden uninstall yap demişler,ancak uninstall bulamadm söylenen yerde.başka yolu varmı

heartsmagic

Wine menüsünde uninstall yoksa home dizinin altındaki gizli dizin olan .wine içine bakabilirsin.

Wammu senin istediklerini yapıyor ama çok kararlı değil. Wammu haricinde tam olarak istediğin gibi bir program Linux dünyasında yok ya da ben bilmiyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

pasargad

Alıntı yapılan: heartsmagic - 19 Mayıs 2008 - 15:13:42
Wine menüsünde uninstall yoksa home dizinin altındaki gizli dizin olan .wine içine bakabilirsin.

Wammu senin istediklerini yapıyor ama çok kararlı değil. Wammu haricinde tam olarak istediğin gibi bir program Linux dünyasında yok ya da ben bilmiyorum.
homeda da yoktu sorun orda zaten,nasıl silceğim,komut falan varmı bunun için,wammu stabil değil,sapıtıyo.

heartsmagic

Home da .wine dizini mi yok yoksa .wine altında samsung programı mı yok? .wine dizini gizli bir dizindir zira başında . vardır. Nautilus'ta görmek için Ctrl+h

pasargad

.wine dizini altında motorola toolsa girdiğimde orda unistall yok..

pasargad

Alıntı yapılan: heartsmagic - 19 Mayıs 2008 - 18:26:12
Home da .wine dizini mi yok yoksa .wine altında samsung programı mı yok? .wine dizini gizli bir dizindir zira başında . vardır. Nautilus'ta görmek için Ctrl+h
home da .wine dizini var, .wine altında motorola phone tools (Samsung değil) var, motorola phone tools da unisntall yok

heartsmagic

uninstall olmayacak zaten, o gördüğün motorla dizinini siliver. Menüde hala görünüyorsa alacarte programını aç oradan da temizle.

pasargad

Alıntı yapılan: heartsmagic - 19 Mayıs 2008 - 18:43:34
uninstall olmayacak zaten, o gördüğün motorla dizinini siliver. Menüde hala görünüyorsa alacarte programını aç oradan da temizle.
hmmm ben uninstall arıyorm iki gündür :Dçözdüm teşekkür ederim

heartsmagic

Normalde bazı programlar Wine altında Uninstall şeklinde kaldırılabiliyor ancak bazıları hala sorunlu. Wine kaynaklı bir sorun tabi bu.
Başlığı etiketleyip kapatıyorum.