Gönderen Konu: Alt Yapı Değişiklikleri  (Okunma sayısı 578 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
Sayın forum üyeleri,

Alan adlarımızı kapsayan alt yapımızın Nginx bileşeninin yapısında değişiklikler yapılmış ve HTTP başlıklarına içerik güvenliğine yönelik tedbirler (Content Security Policy) uygulanmıştır. Anasayfa, Forum, SUDO, Gezegen ve Wiki alanlarımızda çalışmayan bileşen ve bağlantılar ile gösterilmeyen görüntüler olabilir. Gördüğünüz sorunları bu başlık altında bildirdiğiniz takdirde biz de düzeltiriz.

« Yanıtla #1 : »
Kod: [Seç]
[img][/img] kodları çalışmıyor sanırım, resimler yok.

« Yanıtla #2 : »
@lafurus, belli sitelerden eklenen görselleri mi göremiyorsunuz yok sa hiçbirini mi göremiyorsunuz?

« Yanıtla #3 : »
@lafurus, belli sitelerden eklenen görselleri mi göremiyorsunuz yok sa hiçbirini mi göremiyorsunuz?

Ben kendi adıma söyliyim, bazı resimlerin görünmemesi durumuyla ben de karşılaşıyorum ara sıra

« Yanıtla #4 : »
@ethernity, resmi göremediğiniz bir örnek verebilir misiniz? Size inanmadığımdan değil, sorunun kaynağını bulmak için elimde örnek olması işimi kolaylaştıracak.

« Yanıtla #5 : »
@ethernity, resmi göremediğiniz bir örnek verebilir misiniz? Size inanmadığımdan değil, sorunun kaynağını bulmak için elimde örnek olması işimi kolaylaştıracak.

Çok özür dilerim. Dikkatimden kaçmış bu iletiniz. Tesadüfen gördüm. Örnek olarak burada
https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=58175.100

@özgürpenguen ve @sezmen nikli arkadaşların resim paylaşmış olduğunu umuyorum ama ortada resim falan göremiyorum.

« Yanıtla #6 : »
@ethernity

Şu an görüntüleri görebilmeniz gerek.

« Yanıtla #7 : »
@ethernity

Şu an görüntüleri görebilmeniz gerek.

Evet, bu sefer olmuş. Teşekkürler.