Firefox 3.5.2 yayımlandı

Başlatan ironic, 04 Ağustos 2009 - 13:18:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ironic

İndirilme sayısı milyarı geride bırakan eklenti dostu web tarayıcısı Firefox'un yeni nesil 3.5 sürümüne kısa bir aradan sonra bir güncelleme daha geldi.

Yapılan güncelleme ertesinde 3.5.2 versiyonuna yükseltilen Firefox'da meydana gelen başlıca yenilikler şu şekilde:

* ICC profil görüntülerinin düzgün biçimde render edilmemesi sorununun yamanması
    * Dördü kritik olarak nitelenen toplamda 6 güvenlik sorununun giderimi
    * Veri hasarına ve/ya kilitlenmelere sebep olan hataların düzeltimi
    * Remote Code Execution sorununun yamanması

Kaynak: PCLabs

sabian

nasıl güncelleyecez, kendi mi yapacak ?
"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

ironic

Kritik güncelleme içerdiğine göre, en geç akşam ya da yarın resmi depolara düşer.

özgürubuntu

Sevindirici bir gelişme, Tarım Bakanlığının TURKVET (Türkiye Veteriner Bilgi Sistemi) yazılımı NİHAYET Firefox 3 üzerinde çalışır hale getirilmiş, Bakanlıktan gelen yazıda "Firefox 3 ve üzeri ile Internet Explorer 7 sürümlerinde SORUNSUZ çalışmaktadır." ifadesini görünce Bakanlık Linux'a geçmiş gibi sevindim :D yakında o da olacak

Yusuff

Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

Yiğit Ateş

Çok sevindirici bir gelişme darısı tcdd sitesinin başına :D

ironic

Alıntı yapılan: samurai - 08 Eylül 2009 - 12:18:15
Çok sevindirici bir gelişme darısı tcdd sitesinin başına :D

tcdd? :D

Her bakanlık geçer de meb in kolay kolay  geçeceğini sanmıyorum.

Bu arada konu başlıkla uyumsuz olmuş. Yeni bir başlıkta dile gelseydi daha güzel olurdu.

fortran

Özgür yazılım dergisi: eniXma

Onoktake

Bir bilsen neler çektiğimi... Sırf Meb'deki işim için evde winzort'u silemiyorum!!...   :'(
Bu maskenin altında bir yüz var... Ancak benim değil.
Ne  altındaki kaslardan daha "ben"dir o yüz...
Ne de altındaki kemiklerden. Bu maskenin altında
etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez!..

eren

Devlet Linux dağıtımı yaptırıyor ama yaptırdığı sisteme maalesef destek vermiyor. Tam bir paradox.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

tarakbumba

Alıntı yapılan: anonymtrk - 09 Eylül 2009 - 00:04:20

Bir bilsen neler çektiğimi... Sırf Meb'deki işim için evde winzort'u silemiyorum!!...   :'(

Wine ile IE6 kurmayı denediniz mi? Windows' a bu nedenle bağımlı kalmanız üzücü.