SMS Yedeklemek için program

Başlatan Deadpool, 06 Ağustos 2009 - 14:29:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Deadpool

Arkadaşlar sony ericsson k750i cep telefonu kullanıyorum ve smslerimi yedeklemek istiyorum.Bunun için bir program var mı?(wammu kullandım ancak biraz karışık geldi.My Phone Explorerıda wine ile kurdum fakat onda da programda connect deyince takılı aygıtı görmüyor)

heartsmagic

Wammu aslında yedek alıyor, çok da basit bir yapısı var ancak aldığı yedekler çok anlamsız ve Türkçe karakter sorunu var. Ola ki çözüm bulabilirsek buraya aktarırız.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Deadpool

Evet wammudaki Türkçe karakter sorununu çözebilmem de yeterli olabilir aslında.İnternette araştırdım ancak yeterli bilgiye ulaşamadım.

heartsmagic

Alıntı yapılan: Deadpool - 07 Ağustos 2009 - 20:08:14
Evet wammudaki Türkçe karakter sorununu çözebilmem de yeterli olabilir aslında.İnternette araştırdım ancak yeterli bilgiye ulaşamadım.

Ben de kabaca baktım ama çözemedim dün gece. Eğer olur da çözersek bu başlığa iletiriz.

Deadpool

İlgin için teşekkürler heartsmagic.

Contempt

Arkadaşlar bağlantı konusunda biraz bilgi verirmisiniz. Ben deniyorum ama Wammu N73 marka telefonumu görmüyor. Telefon pc ye bağladığınızda hangi modu aktif ediyorsunuz mesela ?
Herşeye Rağmen...

heartsmagic

mod derken? Ben Connection altından kurcalayo USB üzerinden taratıyorum telefonu. Kendisi zaten buluyor. Ancak Wammu her telefon ile sorunsuz çalışmıyor sanırım. Ben de bir Sony Ericcsson sahibiyim ve şanslı olanlar arasındayım.

Contempt

Nokia n73 pc bağladığım bana secenekler soruyor. İşte Pc suite , Veri depolama, pict bridge  modu  gibi modan kastım buydu. Birde telefon ayarlarını yapıyorum ama connet dediğimde bağlantıda kuruyor sanırsam ama hiç bir işlem yapamıyorum.
Herşeye Rağmen...

heartsmagic

O zaman bu telefondan telefona göre değişiyor demek ki. Ben sadece bağlantı yolunu seçiyor ve telefonu aratıyorum.

kozanibo

bende şimdi yükleyip deniyorum. sms yedekleme işini bende yapıyordum winzortta crack felan ile bazı programlar ile :D

telefondan telefona değişiklik yapıyor mu--- bende samsung d600 ve 6230i ile deneyeceğim sonucu yazarım :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 08 Ağustos 2009 - 18:27:28

bende bulaşmış oldum malsef :D

arkadaşlar benim telefonu göremiyor yav :( bluetooth ile bağlanmaya çalışıyorum

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 08 Ağustos 2009 - 19:29:59

derken gördü şu an :)

Yusuff

kmobiletools diye bir program var telefon bağlantıları için. Daha önce bağlanmıştım işe yarıyor.
Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068