[Çözüldü] Wordpress Sayfa Görünebilirliği İle İlgili

Başlatan helluri, 01 Ağustos 2009 - 15:05:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

helluri

Wordpress le yapılmış bir sitem var. Bu sitede clickbank ı kullanarak satış yapmak istiyorum. Clickbankın bazı kuralları var.
Örneğin bir thank you page hazırlamanız ve adam sipariş verdiğkten sonra bu sayfanın siparişten hemen sonra görünmesi gerek. Ben bunu hallettim. Test satışı yapıyorum, sipariş verdikten hemen sonra bu thank you page karşına çıkıyor. Sorun yok

Lakin beceremediğim şu: Bu sayfanın normalde görünmemesi gerek. Yani ana sayfada menülerde olmamalı, görünmemeli.. Bunu yapamadığım için clickbank hesabımı aktif etmiyor.  :(

Eğer thank you page'in görünebilirliğini değiştirirsem, yani visibility yi "Public" yerine "Password protected" yada "Private" yaparsam bu sefer de siparişten sonra bu sayfa görünmüyor doğal olarak.
Visibility altında da bu 3 seçenekten başka bir şey yok.
Lütfen bilen biri yardım edebilir mi? Sanırım bir eklenti falan yüklemem gerek. Yoksa böyle olmayacak.

Clickbank ın konuyla ilgili kuralı şu şekilde:
Alıntı YapThe Thank You Page is the page customers will see after they purchase your product. Customers will only see this page if their purchase has been approved and the payment processed. In addition to thanking the customer for their purchase, your Thank You
https://www.clickbank.com/getting_started.html#Q2

Birisi WordPress Menu Creator yüklememi tavsiye etti ama eklentinin konuyla ilgisini kuramadım ::)

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

helluri

Alıntı yapılan: heartsmagic - 01 Ağustos 2009 - 15:38:02
http://wordpress.org/support/topic/220508

Teşekkürler heartsmagic. Çözüldü. Sorunumu 2 gün önce wordpress türkiyede dile getirdim. 1 tane cevap veren bile olmamıştı.
İyi ki ubuntu kullanıyorum  :D
hahaha

heartsmagic

:D
Linux insana Google alışkanlığını iyi kazandırıyor :)
Konuyu kapatıyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.