cedega

Başlatan Göktürk, 29 Temmuz 2009 - 00:06:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Göktürk

Cedaganın kırığı,kaçağı varmı ücretli haricinde oyunlar için yada ücretli alsam mesela tüm oyunları oynama garantisi veriyormu, beni biraz aydınlatırsanız sevirinim.  ;) Birde siteye baktım nerden satın alabilirim .
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

maxxblade

Alıntı yapılan: by_reis - 29 Temmuz 2009 - 00:06:54
cedaganın kırıgı kacagı varmı ucretlı harıcınde oyunlar ıcın yada ucretlı alsam mesela tümü oyunlar oynama garantisi veriyormu beni brz aydınlatırsanız sevirinim  ;) bide siteye baktım nerden satın alabılırım
sitesindeki bütün oyunları cegeda ile oynayabilirsin ;D

garafatma

@by_reis, türkçemizi düzgün kullanman konusunda sana bir kere daha rica da bulunmuştum.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

fincan

Linux forumunda da ***** istendiğini de gördüm ya sözün bittiği yerdeyim, ücretli almayı düşünmüyorsan wine kullan playonlinux kullan ya da ücretli yazılımlar için ***** serial gibi pislikler ile burayı kirletme...

Oyunları oynatma konusuna gelince, WOW oynadığım zamanlarda cedega 6serisini 6 aylık destek pakedi ile satın almıstım. Listesindeki oyunları sorunsuz çalıştırıyor. Özellikle popüler oyunlarda çok başarılar ve üzerlerine düşüyor. Listesinde olmayan ya da rağbet görmeyen oyunlarda ise aynen diğer emulatorlerde olduğu gibi biraz şansına bağlı.

Göktürk

Alıntı yapılan: fincan - 29 Temmuz 2009 - 00:53:01
Linux forumunda da ***** istendiğini de gördüm ya sözün bittiği yerdeyim, ücretli almayı düşünmüyorsan wine kullan playonlinux kullan ya da ücretli yazılımlar için ***** serial gibi pislikler ile burayı kirletme...

Oyunları oynatma konusuna gelince, WOW oynadığım zamanlarda cedega 6serisini 6 aylık destek pakedi ile satın almıstım. Listesindeki oyunları sorunsuz çalıştırıyor. Özellikle popüler oyunlarda çok başarılar ve üzerlerine düşüyor. Listesinde olmayan ya da rağbet görmeyen oyunlarda ise aynen diğer emulatorlerde olduğu gibi biraz şansına bağlı.

tamam sağol kardeş
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

ihtiyar said

Alıntı yapılan: keiser_soze - 29 Temmuz 2009 - 00:13:46
@by_reis, türkçemizi düzgün kullanman konusunda sana bir kere daha rica da bulunmuştum.

Türkçe konusunda ben de hatırlatmada bulundum sanırım.

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,4.0.html

Forum Kuralları>İmlâ Kuralları bölümünü incelemeni tavsiye ediyorum. Hatada ısrar etmemeni temenni ediyorum.