Amsn de kullanıcı resmini degiştirirken sistem resetliyor.

Başlatan Moses, 26 Nisan 2008 - 02:06:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Moses

ccsm yi kurdum biraz kurcaladım bir iki efekt uyguladım şimdi msn de resmi değiştirme butonuna tıkladığım anda sistem kendini resetliyor neden olabilir ?

atomkarinca

Sypro

Soru böyle sorulursa değil Alvaro, John Carmack bile cevap vermez sanırım.

Siz en iyisi bi aMSN 'i ekle kaldırdan kaldırıp tekrar yükeyin ya da kaldırın kaynak kodlarından derleyerek kurun. O zaman neler olcak bir görelim.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

hellboy

bende baktım olmuyo,. emesene  kurdum onu kulanıyorum. yeni aMSN sürümüne kadar mesene kullan derim.

SoulSmasher

amsn i 1 senedir kulalnıyorum, az önce de değiştirdim avatarımı, herhangi bir sorunla karşılaşmadım henüz.

depodaki amsni kurun, sitesindekini değil

Le0n

buna benzer bir sorun bendede var. sistemi değilde x'i resetliyor.
sudo apt-get purge windows

ufuk_k

Resim değiştireceğinizde compizi kapayın o zaman, çok zor olmasa gerek. Belli ki bir uyuşmazlık var, üşenmiyorsanız CVS sürümünü kurun.

Le0n

Alıntı yapılan: ufuk_k - 12 Mayıs 2008 - 20:35:11
Resim değiştireceğinizde compizi kapayın o zaman, çok zor olmasa gerek. Belli ki bir uyuşmazlık var, üşenmiyorsanız CVS sürümünü kurun.
bende şimdi onu denedim oldu :D buraya yazacaktım.

Le0n

Alıntı yapılan: Le0n - 12 Mayıs 2008 - 21:05:46
Alıntı yapılan: ufuk_k - 12 Mayıs 2008 - 20:35:11
Bende şimdi onu denedim oldu :D buraya yazacaktım.
Masaüstüne sağ tıklayıp "Görsel Efektler"i tıkladım, Burada "Hiçbiri" seçeneğini işaretleyip resmimi dğiştirdim. daha sonra tekrar Görsel Efektlerden Özel'i seçtim.

Sypro

Compiz ve Metacity için birer kısayol yerleştirebilirsiniz üst görev çubuğuna, masaüstüne çıkıp sağ tıklamakla falan uğraşmaktan daha kolay olur. Birinin adı Compiz On diğeri Compiz Off olur mesela, off'a basınca metacity aktif olur on'a basınca compiz. Böylece sayfa/pencere değiştirmeden işleminizi tek tıklama ile yapabilirsiniz.

Kısayolun "komut" kısmına yazacaklarınız:
Compiz için> compiz --replace    ya da    compiz
Metacity için> metacity --replace

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."