Warzone 2100

Başlatan Ubuntu, 25 Şubat 2008 - 18:47:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ubuntu

Warzone2100 Pumpkin Studios (Pivotal Games) tarafından yapılmış gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Alliance tarzı bir oyundur. Oyun oldukça zevkli ve sürükleyici. Depolarda bulabileceğiniz bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Web sayfası: http://www.wz2100.net

adolffwangel

merhaba bende yeni katıldım aranıza .. ve pardus'un acı deneyiminden sorna ubuntuya geçtim çok memnunum.. şimdi de tavsiye ettiğiniz oyunu ediniyorum.. aslında bir çok oyun var eğlenceli linux için.. bu oyunda güzel bi şeye benziyor.. oyun görüşlerimi kurulduktan sonra iletirim.. böylece diğer arkadaşlar da fikir edinmiş olur.. sağolun..
Format isteme benden, buz gibi soğurum senden.

ufuk_k

Oyunun oynanabilirliği çok iyi, alışması biraz zaman alıyor o kadar. Tabi bir c&c3 efektleri yok oyunda, biraz daha gelişse 3D ve efektler çok güzel olurdu.

erginemr

Alıntı yapılan: adolffwangel - 09 Mayıs 2008 - 19:53:38
merhaba bende yeni katıldım aranıza .. ve pardus'un acı deneyiminden sorna ubuntuya geçtim çok memnunum.. şimdi de tavsiye ettiğiniz oyunu ediniyorum.. aslında bir çok oyun var eğlenceli linux için.. bu oyunda güzel bi şeye benziyor.. oyun görüşlerimi kurulduktan sonra iletirim.. böylece diğer arkadaşlar da fikir edinmiş olur.. sağolun..

Hoşgeldiniz. Pardus ile ilgili sıkıntınız neydi acaba?

adolffwangel

merhabalar... oyun cidden güzel.. çok büyük bir beklentisi olan zaten daha ismi duyulmuş oyunlar oynar.. ama güzel bir oyun.. çalışırken kasma gibi bi şey yapacak bir oyunda değil zaten.. strateji oyunu.. diğer kullanıcılara da tavsiye ederim ben depodan indirdim..

pardustaki sorunum da şuydu efendim.. her defasında çöküyordu... güncellemeleri yapıyordum... ama genede önüne geçemedim.. çok bi şey yüklemiyordum... üç gün sonra kesin bi daha açılmıyordu.. üstelik bunu felius ile bi de caracal ile denedim.. isimleri doğru yazdım mı bilmem... ama üzücü benim için... kısmet ubuntuyu keşfetmekmiş... ubuntu gerçekten de güzel... gnome ise daha harika kde'den...
Format isteme benden, buz gibi soğurum senden.

matafleur

Alıntı yapılan: adolffwangel - 10 Mayıs 2008 - 00:22:14gnome ise daha harika kde'den...

Zevkler kişiden kişiye göre değişir :)

Oyun aslında oldukça eski bir oyun.Play station 1 in ilk çıktığı zamanlara uzanıyor.Zamanında oldukça bağlamıştı beni playstation ın başına.Ama mouse ile oynaması daha zevkli açıkçası :)