[Çözüldü] FN Tuşunu iptal etme

Başlatan Şakir, 16 Temmuz 2009 - 12:29:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şakir

Arkadaşlar exper style minibook da şöyle bir sorunum var. Fnksiyon tuşları açık ve kapatamıyorum. FN tuşuna defalarca basmama rağmen bir sonuç alamıyorum. Klavye ayarlarını karıştırdım ama bir sonuca varamadım. Şu anda yazarken bir parmağım FN tuşuna basılı duruyor.

Örneğin

OLUŞUM kelimesi FN tuşuna basılmadan yazılınca 634+40 olarak yazılıyor. Umarım anlatabilmişimdir derdimi.
Web Developer (PHP + (HTML + CSS + JQUERY))

http://www.sakirmehmetoglu.com.tr/hakkimda

ihtiyar said

Alıntı yapılan: Şakir - 16 Temmuz 2009 - 12:29:17
Arkadaşlar exper style minibook da şöyle bir sorunum var. Fnksiyon tuşları açık ve kapatamıyorum. FN tuşuna defalarca basmama rağmen bir sonuç alamıyorum. Klavye ayarlarını karıştırdım ama bir sonuca varamadım. Şu anda yazarken bir parmağım FN tuşuna basılı duruyor.

Örneğin

OLUŞUM kelimesi FN tuşuna basılmadan yazılınca 634+40 olarak yazılıyor. Umarım anlatabilmişimdir derdimi.

Numlock tuşuna basarsan sorunun çözülecektir. ;) Muhtemelen sağ üstlerde.

Şakir

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 16 Temmuz 2009 - 12:49:16
Alıntı yapılan: Şakir - 16 Temmuz 2009 - 12:29:17

Örneğin

Numlock tuşuna basarsan sorunun çözülecektir. ;) Muhtemelen sağ üstlerde.

Sorun çözüldü :D Allah razı olsun. Süpersiniz.
Web Developer (PHP + (HTML + CSS + JQUERY))

http://www.sakirmehmetoglu.com.tr/hakkimda

ihtiyar said

Ne mutlu bize. :) Amin, cümlemizden. Estğf. Daha önce ben de yaşamıştım aynı sorunu, çıldıracak gibi olmuştum. Halbuki sakin bir şekilde düşünüp tahminler yürütmek çözüme yaklaştırabiliyor insanı. :)