adobeflash player uyarısı

Başlatan ubuntuki lilith, 12 Temmuz 2009 - 00:15:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ubuntuki lilith

elbette ona da teşekkürler her ikinize ve tüm forum tayfasına herkese.benim için bu kadarı yeterli çünkü o siyah dikdörtgenler ekranda bir de donup kalınca bilgisayar kasılınca çok sinir bozucu oluyordu bununla yetinebilirim ;D

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : Çrş 15 Tem 2009 14:50:04 GMT-2

bu teşekkürün akabinde firefoxta 3. sekmeyi açıp birşeye bakacaktım o anda biraz zorlandı pc sanırım alta küçültüp geri büyülttüm ve şu uyarı bu başlığı ilk açtığımda aldığım uyarı geldi gene.

""Bu filmdeki bir komut dosyası, Adobe Flash Player 10 uygulamasının yavaş çalışmasına neden oluyor. Bu komut dosyası çalışmaya devam ederse bilgisayarınız yanıt vermeyebilir. Komut dosyasını iptal etmek istiyor musunuz? ""
evet mi desem hayır mı bu kez karar veremedim?
yalnız çerçeveler çıkmadı yani onunla alakalı değil sanırım bu durum

heartsmagic

Yok değil. Sende hangi siteden video izliyorsan Flash sorunu var diye düşünüyorum ben. Eğer Yotube'da bile oluyorsa bu o zaman durum daha vahim. Evet de gitsin, iptal etsin istediği şeyi sorun olacağını sanmıyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ubuntuki lilith

video filan açmamıştım sanırım wikiye tıklamıştım o sırada çıktı öyle pek youtube vb video açmaya işim düşmüyor benim.hayır dedim artık bi daha çıkarsa evet derim:)sağol