Önerdiğiniz Görsel php dersi

Başlatan antims, 03 Temmuz 2009 - 17:09:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

antims

Ben de bir kitap var php öğreniyorum ama böyle zor oluyor bana php de sıfırdan başlayanalr için videolar vs. linkini verebilecek olan var mı?

Bedreddin

Eğer ücretsiz bir şeyler arıyorsanız Google'dan aratacaksınız, yok ücretli bir şeyler arıyorsanız Lynda.com'un dersleri gayet faydalıydı bence.
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
      bu hasret bizim!

antims

googleden arıyorum zaten bulduklarıdma oluyor ama bilen biri varsa diye sormuştum

excellent

chip dergisini verdiği DVD lerden şubat mart veya mart nisan sayılarından ikisinde güzel ve basit  bir çalışma var tavsiye ederim...
google chip dergisi PHP ve MYSQL eğitimi diye aratırsan sorun olmaz bulabilirsin.

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: excellent - 12 Temmuz 2009 - 22:19:22
chip dergisini verdiği DVD lerden şubat mart veya mart nisan sayılarından ikisinde güzel ve basit  bir çalışma var tavsiye ederim...
google chip dergisi PHP ve MYSQL eğitimi diye aratırsan sorun olmaz bulabilirsin.
Bu şekilde yasal olmaz sonuçta chip dergisinin kendi içeriği lütfen korsana teşvik etmeyelim.

excellent

Alıntı yapılan: samurai - 12 Temmuz 2009 - 22:21:13
Alıntı yapılan: excellent - 12 Temmuz 2009 - 22:19:22
Bu şekilde yasal olmaz sonuçta chip dergisinin kendi içeriği lütfen korsana teşvik etmeyelim.
haklsın Sn samurai o zaman değerli dostumuza tavsiyem chip dergisi ile bağlantıya geçmesi ve oradan gerekli ücreti yatırıp istemesi

egitimist

Müjde Kariyervideo yayına başlamış. Aşağıdaki adreste onlarca php videosu var. Diğer programlama dillerine ait pek çok video da var. Tek şart üyelik.

http://www.kariyervideo.com/Php_Videolari_25

magicbox

Baslangic icin bu dosyayi indirip calisabilirsiniz. Ben su dersler ile baslamistim. Ayrica Hakki Ocal kitaplarini ucretsiz yayinliyor.

1. kitap icin tiklayin.
2. kitap icin tiklayin.

Basitce bir giris icin su kaynakta isinize yarar.

coni

Alıntı yapılan: kavanoz - 12 Temmuz 2009 - 22:52:29
Baslangic icin bu dosyayi indirip calisabilirsiniz. Ben su dersler ile baslamistim. Ayrica Hakki Ocal kitaplarini ucretsiz yayinliyor.

1. kitap icin tiklayin.
2. kitap icin tiklayin.

Basitce bir giris icin su kaynakta isinize yarar.

Hakkı Öcal ın kitaplarının pdf versiyonu varmı acaba

Ben bir yerde buldum. Sanırsam sadece birtanesi

http://rapidshare.com/files/59092471/PHP_Hakki_Ocal.rar

bijehr

Alıntı yapılan: antims - 03 Temmuz 2009 - 17:09:03
Ben de bir kitap var php öğreniyorum ama böyle zor oluyor bana php de sıfırdan başlayanalr için videolar vs. linkini verebilecek olan var mı?
Başlık biraz eski ama , yeni başlayan birileri belki okur.

Yanınızda bir kitap bulunsun. Bir pencereden google açın. Ardından kendinize üyelik sistemi olan ve ya gazete türü bir site yapmaya çalışın. Daha sağlıklı ve de hızlı öğrenirsiniz. Tabi tasarıma mümkün olduğunca takılmamaya çalışın yoksa çıldırırsınız :P

Amad

Alıntı yapılan: bijehr - 01 Ekim 2009 - 02:56:15
Alıntı yapılan: antims - 03 Temmuz 2009 - 17:09:03
Başlık biraz eski ama , yeni başlayan birileri belki okur.

Yanınızda bir kitap bulunsun. Bir pencereden google açın. Ardından kendinize üyelik sistemi olan ve ya gazete türü bir site yapmaya çalışın. Daha sağlıklı ve de hızlı öğrenirsiniz. Tabi tasarıma mümkün olduğunca takılmamaya çalışın yoksa çıldırırsınız :P
@bijehr haklı... tasarımı önemsememeye çalışın. Önceden bi' tane gözünüze güzel gelecek bir tasarım yapın sürekli onu kullanın bence... tasarım önemlidir; çünkü eğer birisine gösterirseniz ve o da (ilk önce tasarıma bakarlar hep) beğenmezse şevkiniz kırılabilir...
Hanım! Kahvemi getir!

Sypro

VTC nin de çok anlaşılır işler yaptığını biliyorum, Lynda.com ile birlikte değerlendirilebilir.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."