Profil Resimleri

Başlatan bruno, 02 Temmuz 2009 - 18:31:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bruno

Profil resimlerinin ebatlarını biraz daha büyütsek sizce nasıl olur?

agritux

Bence gereksiz? Amaçsız?

bruno

hep iş mi yapıcaz biraz da görsellik olsun diye demiştim. :D

Yiğit Ateş

Bence şu anki hali gayet iyi.

Sherlock Holmes

Ertan ERBEK

Bir çok foruma üyeyim, bir çok güzel foruma üyeyim ama bu forumu diğerlerinden ayrı kılan bir özelliği var ki hiç değişmesini istemem.

sudo aptitude install sadelik
Elbet bir gün bende Linux cuyum diyeceğim.

Başkalarının bilmediği bilgi, bilgi değildir. Bilgini paylaşmak için SUDO ya katkılarını bekliyoruz.

ihtiyar said

Şu andaki hali, "abartıya kaçılmamış ama küçük de olsa bir görselliğimiz olsun niyetiyle, sadeliği koruyabileceğimiz bir boyutta" diye düşünüyorum.

agritux

@ihtiyar said ' e katılıyorum :) Bu yüzden ubuntuyu ve forumu bırakamadım bırakmayacağım :)

maxxblade

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 02 Temmuz 2009 - 19:59:57
Şu andaki hali, "abartıya kaçılmamış ama küçük de olsa bir görselliğimiz olsun niyetiyle, sadeliği koruyabileceğimiz bir boyutta" diye düşünüyorum.
Katılıyorum  ;)

Göktürk

küçük zaten az daha büyük olsa iyi olurdu  ;D bence gerekli
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

esrama

Sanki seviyeli kullanıcılar biraz daha büyük resim koyabiliyorlar  :P :P :P :P :P :P

By_Mihni

Benim bir önerim var :)

Kişilerin profillerine girildiğinde o kişinin profiline yorum yapılması güzel olabilir şu arkadaş şöyle biri seviyorum vs vs. :D

sabian

Alıntı yapılan: esrama - 29 Temmuz 2009 - 17:46:59
Sanki seviyeli kullanıcılar biraz daha büyük resim koyabiliyorlar  :P :P :P :P :P :P

ne söylemek istediğini anlamamakla birlikte avatarların yeterince büyük olduğunu düşünüyorum. Aile fotoğrafı mı koyacaksınız anlamadım? :D
"Özgür yazılım ile özel mülk yazılım arasındaki fark sosyal, etik ve siyasidir" Richard Stallman

Debian Sosyal Sözleşme
http://www.debian.org/social_contract.1.0.tr.html  saimbalkaya.blogspot.com guvercincurnatasi.wordpress.com

esrama

Alıntı yapılan: dewrim2 - 29 Temmuz 2009 - 17:56:23
Alıntı yapılan: esrama - 29 Temmuz 2009 - 17:46:59

ne söylemek istediğini anlamamakla birlikte avatarların yeterince büyük olduğunu düşünüyorum. Aile fotoğrafı mı koyacaksınız anlamadım? :D

Gimp'le ölçümümü yaptım: Youtube videosu entegre edersek anlaşılır bir şekilde video izlenebilecek (not: bu hesaplamayı rütbesi olmayan kullancılara göre yaptım. seviyeli kullancılara göre yapsaydım herlade HD bile sığacaktı )  8) 8)

Yusuff

Alıntı yapılan: Ertan ERBEK - 02 Temmuz 2009 - 19:59:40
Bir çok foruma üyeyim, bir çok güzel foruma üyeyim ama bu forumu diğerlerinden ayrı kılan bir özelliği var ki hiç değişmesini istemem.

sudo aptitude install sadelik

Sadelik mi? ... Sadelik mi? ... Bu çaydanlıklar mı, semaverler mi sade???

Çay yaprakları yine iyi ama çaydanlıklar berbat bence :)
Linux Registered User #493230  Ubuntu User #28068

bytan

Şuna seviyeli kullanıcılar demeyelim de, yetkili kullanıcılar diyelim. :)

Resimlerin boyutu bence uygun. Ne çok büyük, ne çok küçük.

Fincan, semaver, çaydanlık konusuna ise girmeyelim. Onun başlığı ayrı..
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

esrama

Alıntı yapılan: bytan - 29 Temmuz 2009 - 19:27:06
Şuna seviyeli kullanıcılar demeyelim de, yetkili kullanıcılar diyelim. :)

Resimlerin boyutu bence uygun. Ne çok büyük, ne çok küçük.

Fincan, semaver, çaydanlık konusuna ise girmeyelim. Onun başlığı ayrı..

Doğru! bencede sizin için boyutlar uygun :)

Hele fincanlara bencede hiç girmeyelim. 8)

bytan

Benim bildiğim tüm resimlerin boyutu aynı. @esrama, mesajlarımız alt alta geldi. Profilinizden benim resmi seçin ve bu konuya gelip bir karşılaştırma yapın bakalım arada fark olacak mı. Hatta gerekirse resim çekerseniz daha da güzel olur. :)

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
PF @ ST

esrama

Alıntı yapılan: bytan - 29 Temmuz 2009 - 22:53:34
Benim bildiğim tüm resimlerin boyutu aynı. @esrama, mesajlarımız alt alta geldi. Profilinizden benim resmi seçin ve bu konuya gelip bir karşılaştırma yapın bakalım arada fark olacak mı. Hatta gerekirse resim çekerseniz daha da güzel olur. :)

Olabilir bir ubuntu aile fotoğrafı çektirebiliriz :) ama tabi sizinkine koyarız ancak benimkine sığramı bilemem :) :) :) :)

bytan

Ben ilk mesajımı attığım günden beri bu resmi kullanıyorum. Büyüdüğünü hiç görmedim. :)

PF @ ST

ironic

Resimlerde son boyut 65x65 piksel ve bence yeterli sayılır.

esrama

Alıntı yapılan: bytan - 29 Temmuz 2009 - 23:48:28
Ben ilk mesajımı attığım günden beri bu resmi kullanıyorum. Büyüdüğünü hiç görmedim. :)

Demek çaktırmadan büyütüyorlar... Neyse büyüklerimiz ne derse o olur !

Şu mesajımı yazmadan önce forumda ufak bir sorun varmış bende bir türlü giriş yapamıyordum. Acaba dedim @bytan beni sildirttimi forumdan :)  Artık susuyorum  :-X :-X

bytan

Aklımızdan geçmez @esrama.   :)

PF @ ST

microshade

ben profili düzenleyemiyorum bile ne resim var ne sürüm bilgisi bu işlem nerden yapılıyo arkadaşlar bi yol gösterin lütfen
...SUDO... Süper Ubuntu Dergi Organizasyonu

utdmr

Alıntı yapılan: microshade - 01 Haziran 2010 - 17:38:07
ben profili düzenleyemiyorum bile ne resim var ne sürüm bilgisi bu işlem nerden yapılıyo arkadaşlar bi yol gösterin lütfen
Sayfanın solunda hemen reklamların üstündeki menüden "Profil" > "Forum Profili" yolunu izleyerek yapabilirsiniz.
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.