Bir Proje yapalım

Başlatan rutku, 29 Haziran 2009 - 21:32:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

canosayan

Alıntı yapılan: sem0900 - 15 Nisan 2010 - 23:48:18
semetey.coskun@...      bir adreste nokta ile ayraç oluşturabilir belki ya da harf olmayan karakterlerin her biri şeklinde ama adres;
semeteycoskun@.... şeklinde olursa program ismi soy ismi nerden ayıracağını hangi parametre ile belirleyecek;

sayın bilmediğim başka kim  --->>> burda ayrık olarak vermişsiniz ya o nedenle sordum bunu... Merak...

bu soru bana sanırım. isimler farklı bir kayıt hanesinde tutulabilir.
Chmod bizim işimiz.

sem

Anladım, ben hiç veri tabanı falan o şekilde düşünmedim. Nedense, programı açıyorsun maili gönder diyorsun adresi,konuyu gibi gerekli bilgileri girdikten sonra o şekilde atıyor gibi düşündüm... İsimleri ayrıyetten tutan bir düzenleme aynen çok da güzel olur herhalde... Kolay gelsin...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

sem

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

rutku

Bitmedi :) başka projeler geliştirdim. Daha fazla zevk aldım.
Hayallerini kodla ...

uKiriş
Mezgeldek

sem

=)=) Anladım... Kolay gelsin... İyi projeler diliyorum size =)
Burası dünya?

sem

Bu başlık ile ilgilenen arkadaşlar

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,24091.0.html

bununla da ilgilenirler sanıyorum... Vakti olanları bekleriz =)
Burası dünya?