Gönderen Konu: [Çözüldü] Yer imleri çubuğunda Ubuntu logosu  (Okunma sayısı 3745 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
Ubuntu-TR forumu yer imleri çubuğuna eklediğimde Ubuntu logosu görünmüyor
halbuki Kubuntu-TR'yi eklediğimde görünüyor,eklenebilmesi mümkünmü acaba ?
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2008 - 13:24:38 Gönderen: erginemr »
Lütfen tanımadığınız kişilere hitaben yazdığınız mesajlarınızda, Kardeş, Dostum, Dayı, Hacı, Reis ve bunlara benzeyen hitaplar kullanmayın, teşekkürler.

« Yanıtla #1 : »
Simge eklenmiş görünüyor, en azından bendeki kısayolda öyle.

Ekledikten sonra o kısayoldan girerek sayfanın tam olarak yüklenmesini bekleyin.

« Yanıtla #2 : »
Eklendikten sonra bir kere o kısa yoldan girilmesi gerekiyor sanırım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

« Yanıtla #3 : »
Defalarca giriş yapmama rağmen hala bir şey görünmüyor.
Lütfen tanımadığınız kişilere hitaben yazdığınız mesajlarınızda, Kardeş, Dostum, Dayı, Hacı, Reis ve bunlara benzeyen hitaplar kullanmayın, teşekkürler.

« Yanıtla #4 : »
Evet şu an ben hem Ubuntu-tr ile denedim ama görünmüyor :)
Cache ile alakası olabilir diye düşünüyorum, sanırım bir süre sonra görünmeye başlayacaktır.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2008 - 17:08:37 Gönderen: Eren »

« Yanıtla #5 : »
opera'da ve firefox'ta sorun gözlemlemedim ubuntu üzerinde.

yukarıda belirtildiği gibi, ekledikten sonra tekrar siteye girip tam olarak yüklenmesini beklerseniz sorun kalmayacaktır.

ayarlardan cache alanını devre dışı bıraktıysanız ondan da olabilir. yani neticede iconları bi cache 'te tuttuğu varsayılırsa ve siz iptal ettiyseniz iconların barınacağı bir yer olmaz ve görülmemesi normaldir.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

« Yanıtla #6 : »
Yok yok bende cache'ler de açık ama görünmüyor, biraz beklemek bir iki kez yüklenmesini görmek lazım sanırım.

« Yanıtla #7 : »
Ben şu anda Ubuntu-TR haricinde bütün logoları görebiliyorum.

« Yanıtla #8 : »
Ben şu anda Ubuntu-TR haricinde bütün logoları görebiliyorum.

Sorun devam ediyor mu?

« Yanıtla #9 : »
kısaoylu ekledikten sonra o kısayol üzerinden girildiğinde görünüyor. bendede bi problem yok. firefox kullanıyorum bu arada.. (muhtelemelen burdaki herkes de öyle ama olsun yinede belirteyim :) )
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
 Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

« Yanıtla #10 : »
kısaoylu ekledikten sonra o kısayol üzerinden girildiğinde görünüyor. bendede bi problem yok. firefox kullanıyorum bu arada.. (muhtelemelen burdaki herkes de öyle ama olsun yinede belirteyim :) )

Teşekkürler. Bende de bir sorun görünmüyor da.

« Yanıtla #11 : »
Firefox'a sekme olarak eklediğim kısayolların bazılarının simgeleri gözükmüyor. (Ör. Ubuntu.com)

« Yanıtla #12 : »
Teşekkür ederim arkadaşlar.Herhangi bir işlem yapmadım bir süre sonra kendiliğinden görünmeye başladı.

@munirekinci Sekme olarak eklenen kısa yollar derken resimdeki gibi yer imleri çubuğundan mı bahsediyorsun acaba ?
Ubuntu.com sitesini bende yer imleri çubuğuna ekledim  bendede görünmedi bunun sebebi bazı siteler
logo ekleme ihtiyacı duymuyor bundan dolayı olabilir.

« Son Düzenleme: 23 Mart 2008 - 12:11:13 Gönderen: biscuit »

« Yanıtla #13 : »
Teşekkür ederim arkadaşlar.Herhangi bir işlem yapmadım bir süre sonra kendiliğinden görünmeye başladı.

@munirekinci Sekme olarak eklenen kısa yollar derken resimdeki gibi yer imleri çubuğundan mı bahsediyorsun acaba ?
Ubuntu.com sitesini bende yer imleri çubuğuna ekledim  bendede görünmedi bunun sebebi bazı siteler
logo ekleme ihtiyacı duymuyor bundan dolayı olabilir.

Evet yer imleri çubuğu, herneyse :)