En Güncel Türkçe Çevirisi Problemi (:

Başlatan özgürubuntu, 28 Haziran 2009 - 12:27:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

özgürubuntu

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,8817.0.html Eren'in burada sözünü ettiği kodları ve güncellemeleri yaptım. Daha önce İngilizce olan Open Office 3.1 Türkçe oldu fakat Firefox İngilizce oldu (:

ironic

Daha önce FF' nin ingilizce olması ile ilgili birkaç kez başlık açıldı. Arama yaparsanız çözümler de mevcut.

agritux

Linux mint de ki "Renklers" de benim dikkatimi çekti :)

özgürubuntu

Alıntı yapılan: ironic - 28 Haziran 2009 - 13:37:12
Daha önce FF' nin ingilizce olması ile ilgili birkaç kez başlık açıldı. Arama yaparsanız çözümler de mevcut.

Teşekkürler BURADA buldum. Peki bu geçici bir durum mu? Yani fireox'un ingilizce olması beni çok yormaz, yazılım kaynakları ile oynamasak beklesek mi? Open Office in Türkçe olması daha işime geliyorda (:

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 28 Haziran 2009 - 13:59:46

Alıntı yapılan: sessizce - 28 Haziran 2009 - 13:46:50
Linux mint de ki "Renklers" de benim dikkatimi çekti :)

Hocam yeri burası değil ama siyah temanın adını alabilir miyim?

matrax_41

1 aydan fazla bir süredir var bu sorun.O kaynaktaki güncellemeleri takip ediyorum ve hala ingilizce bir gelişme yok

neoberg

Yeri burası değil sanırım ama Linuxmint'da dosya aktarımındaki kalan süreyi gösteren yazı şu şekilde(birebir hatırlamıyorum ama hata anlaşılır) :
"12 dakika sol"
galiba "left"in anlamı ile ilgili bir karışıklık olmuş :)

heartsmagic

Alıntı yapılan: neoberg - 29 Haziran 2009 - 02:56:31
Yeri burası değil sanırım ama Linuxmint'da dosya aktarımındaki kalan süreyi gösteren yazı şu şekilde(birebir hatırlamıyorum ama hata anlaşılır) :
"12 dakika sol"
galiba "left"in anlamı ile ilgili bir karışıklık olmuş :)

Çeviri tayfasının haberi var bu yanlışlıktan, bir süre sonra düzeltilecektir diye umuyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.