[Çözüldü] Mono Sorunu

Başlatan By_Mihni, 22 Haziran 2009 - 15:11:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

By_Mihni

C# hevesi sardı birden bende monoyu kurdum C# arasında bir fark yok ama ben toolbox, properties gibi araçları bulamadım örnek resim vereyim bir tane

burda ki gibi çıkartamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi.

emin_as

Sağdaki listede bileşenlerin altında toolbar diye bir bileşen olacak onu yerleştirmen gerekiyor.
Daha sonra eylemlere geçip, buradan seçtiğin dügmenin eylemini yeniden adlandırıp, gerekli kodları girebilirsin.
Eylemi seçince sagdaki özniteliklerdeki sinyallerden istediğin gibi düzenleme yapabilirsin.

By_Mihni

Alıntı yapılan: emin_as - 22 Haziran 2009 - 15:40:14
Sağdaki listede bileşenlerin altında toolbar diye bir bileşen olacak onu yerleştirmen gerekiyor.
Daha sonra eylemlere geçip, buradan seçtiğin dügmenin eylemini yeniden adlandırıp, gerekli kodları girebilirsin.
Eylemi seçince sagdaki özniteliklerdeki sinyallerden istediğin gibi düzenleme yapabilirsin.
Cevapladığın için teşekkür ederim @emin_as ama sorun o liste :) onu çıkartamıyorum.Görünümden, araç çubuğuna (Toolbar) tıklıyorum ama araçlar kutusu çıkmıyor :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 22 Haziran 2009 - 16:35:58

Tamam sorunu hallettim altta tasarıma tıklamam gerekiyormuş toolbox'un istediğim gibi gözükmesi için :)

emin_as

Boş bir pencere oluştur, daha sonra containerlardan VBox i veya benzerini seç, sagdan toolbarı tutup, vbox taki boş bir hücreye bırak. Bu şekilde yapabiliyor olman lazım.

Toolbar hücreye gelince, düğmenin türünü seçip, stock ikon da seçebilirsin.

garafatma

Sorun hallolduğuna göre kapatabiliriz.
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010