Skype 64 bit Kurulumu

Başlatan empax, 17 Haziran 2009 - 20:55:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

Yazdığın komutların 2009 yılına ait olduğunun farkındasın değil mi? O paketlerden üçüncüsü hariç depoda olan yok şu an. Onun da kurulumu bir zarar vermez. Daha önce yaptığın bir şey bozmuştur bağımlılıkları, ne yazık ki bilmeden yorum yapamayız. Fakat sadece bir skype paketinin kurulumu tek başına tüm sistemi bozmaz.

Skype'ı hâlâ kurmak istiyor musun?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

methted

daha önce girmiş olduğum kodlara ulaşabilsem size göndericem ama :(

elbette istiyorum ancak, ilk önce ubuntu yu tekrar kurmam gerek :(

bu tür çökmelerde sistemi kurmak için komple silmem gerekir mi yani ayrılmış bölümü?

heartsmagic

Şu an yeniden kurulum yapılmadı mı? Uçbirime erişebiliyor musun? Sistemi kurtarmayı deneyebiliriz. 
Fakat, illa yeniden kuruluma gideceğim diyorsan önce bölümü silmen gerekmiyor. Normal kuruluma geçer, eski bölümün üzerine kurarsın Ubuntu'yu.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

methted

Alıntı yapılan: heartsmagic - 14 Nisan 2015 - 21:38:17
Şu an yeniden kurulum yapılmadı mı? Uçbirime erişebiliyor musun? Sistemi kurtarmayı deneyebiliriz.
Fakat, illa yeniden kuruluma gideceğim diyorsan önce bölümü silmen gerekmiyor. Normal kuruluma geçer, eski bölümün üzerine kurarsın Ubuntu'yu.

şimdi ubuntuyu başlattığımda sadece dos ortamı gibi çıkıyor karşıma Ali Login yazıyor

ubuntu masaüstüne erişemiyorum açılmıyor. Ali Login yazan yere yazı yazabiliyorum. Kullanıcı adı (methted) ve şifre yazdığımda; Methted$Ali gibi bişey yazıyor. Kurtarmak için buraya kod yazabiliyormuyuz?

neynefes

Evet oradan komut girilebilir ki kendisi terminal oluyor zaten. Ama yeni bir Linux kullanıcısı olduğunuzu zannediyorum o yüzden komut satırıyla çok kendinizi yormadan yeniden kuruluma gidin. Temiz bir kurulum yaptıktan sonra denemeler yapalım. Sabredin yavaş yavaş aşina olursunuz işleyişe.

methted

Alıntı yapılan: neynefes - 15 Nisan 2015 - 00:48:57
Evet oradan komut girilebilir ki kendisi terminal oluyor zaten. Ama yeni bir Linux kullanıcısı olduğunuzu zannediyorum o yüzden komut satırıyla çok kendinizi yormadan yeniden kuruluma gidin. Temiz bir kurulum yaptıktan sonra denemeler yapalım. Sabredin yavaş yavaş aşina olursunuz işleyişe.

evet daha yeniyim :) tamam o zaman yeniden kurulum gerçekleştiriyorum. teşekkür ederim.