Counter Strike 1.6 Oyundan atıyor.

Başlatan bhdr41, 15 Haziran 2009 - 03:20:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bhdr41

Arkadaşlar ben bilgisayarıma ubuntunun son sürümünü yukledim onceden cs 1.6 calışmıyodu ama son sürümde calıştı fakat bu sürümdede oyuna giriyorum oyuna girdim bi 10 saniye duruyo sonra atıyo bu arada biligisayarımın özelikleri ve modeli :Hp compaq 6720s 80 gb  harddisk ekran 32 bit celeron işlemici 1.7  1 gb ram yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

ironic

burdaki değerlendirmeye göre iyi puan almış.

öncelikle ;
*oyuna girmeden compiz i kapatın.
*wine ' ın son güncel sürümünü yükleyin.

1.6 için çeşitli non-steam yamalar mevcut. Bunlarla ilgili de olabilir. Rusların hazırladığı paketler zaman zaman güncelleniyor. :) Ben en son patch 31' i yüklemiştim. Eğer orjinal Cd sahibi değilseniz farklı patchlerle deneyin.

AbkHaZiaN

Bende sorunsuz çalışıyor fakat server üzrinden oynayamıyorum compizde açık. wine sitesinden 9.04 için olan en son sürmü indirip onunla kurun. Bu arada konu cs olunca soruyum internet üzerinden oynayabilen var mı varsa nasıl bir işlem sonucunda?

bhdr41

Arkadaş kompiz nedir söylermisin

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 15 Haziran 2009 - 13:40:56

Alıntı yapılan: AbkHaZiaN - 15 Haziran 2009 - 13:38:17
Bende sorunsuz çalışıyor fakat server üzrinden oynayamıyorum compizde açık. wine sitesinden 9.04 için olan en son sürmü indirip onunla kurun. Bu arada konu cs olunca soruyum internet üzerinden oynayabilen var mı varsa nasıl bir işlem sonucunda?
Arkadaşım online oynayamama sebebin non steam olması

AbkHaZiaN

Compiz görsellik için bir şey desem yeterli olur sanırım. Kapatmak için Masaüstüne sağtıkla masaüstü artalanını değiştirde üstten görsel efektleri seç o menü altından hiç birini seçersen compiz kapanacaktır.
Aynı dosyaların kurulumunu windows üzerinde yaptığımda online oyanayabiliyordum yani non steam ile alakalı bir şey değil.

bhdr41

Alıntı yapılan: AbkHaZiaN - 15 Haziran 2009 - 13:47:31
Compiz görsellik için bir şey desem yeterli olur sanırım. Kapatmak için Masaüstüne sağtıkla masaüstü artalanını değiştirde üstten görsel efektleri seç o menü altından hiç birini seçersen compiz kapanacaktır.
Aynı dosyaların kurulumunu windows üzerinde yaptığımda online oyanayabiliyordum yani non steam ile alakalı bir şey değil.

Saol kardeş ilgi ve alakan için teşekkür ederim

AbkHaZiaN

Eğer sorunun çözüldüyse ilk mesajını düzenleyerek başına [çözüldü] etiketini koyarsan iyi olur.

bhdr41

Arkadaşlar dediniz gibi yaptım compizi kapatım sonra oyunuy girdim bu sefer bi 40 sn kaldı sonra attı

AbkHaZiaN

sever girip 1 saat oynadım sxe olan bir sere girerseniz atıyormus sxe olmayan serverlarda oyun sorunsuz çalışıyor.
@bhdr41 sen
wine --version çıktısını ver

bhdr41

Alıntı yapılan: AbkHaZiaN - 15 Haziran 2009 - 16:01:43
sever girip 1 saat oynadım sxe olan bir sere girerseniz atıyormus sxe olmayan serverlarda oyun sorunsuz çalışıyor.
@bhdr41 sen
wine --version çıktısını ver
wine-1.0.1

AbkHaZiaN

@bhdr41 senınkı baya bı eskı versıyon. Asagıdakı lınkten surumunu uygun en son surumu ındırıp kur ve oylke dene.
http://wine.budgetdedicated.com/archive/index.html