[Çözüldü] Kyocera KM 3040

Başlatan wikwik, 26 Mayıs 2010 - 13:29:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wikwik

Kyocera KM 3040 marka ve modelli bir fotokopi makinesi var. Aynı zamanda yazıcı olarak kullanılabiliyor. Sitesinde linux için sürücüsü mevcut. Ancak nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bilgi Güçtür...

sema

Bir şey yok indirmede, bu sayfada (aşağı inin biraz) sağ alt tarafta Download Kyocera KM-3040 Linux PPDs v.PPD 8.4 driver yazan yere tıklayın, sonra sizden resimdeki kodu isteyecek (Enter Code from image:code), girin ve indirin, bağlantıyı direkt verirdim ama IP'ye özel yazıyor, yine de vereyim işe yarar mı bilmiyorum, buradan.

Not: :P Pardon nasıl yükleyeceğinizi bilmiyorsunuz aslında forumda var nasıl yükleneceği, .dep olmadığı için yapamadınız sanırım, ama okula gitmem gerek, sınavım var, gelince bakarım, bakılmamışsa tabi :)
susema

wikwik

Çok özür dilerim. Kendimden utandım bir an :( Acemilik aslında. Kabloyu takıp Sistem -> Yönetim -> Yazdırmaya tıklayınca kendi otomatik tanıyıp yazıcıyı yüklüyor. Forumda bu markada yazıcı bulamamıştım. En azından etiket olmuş olur :)
Bilgi Güçtür...

bytan

Artık forumda bu da var. :)
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST