paket yükleyemiyorum.

Başlatan Hayd, 04 Şubat 2009 - 15:33:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aKıL

sa
teşşekkür ederim valla bu sefer amsn yi kurdum ama halen o 101 oyununu nasıl kuracağımı bilmiyorum formda o kadar arattım baktım ettim ama bişey bulamadım bu verdiğiniz kod u sudo apt-get install okey olarak yazdım okey yerine 34 51 101 oyunu yazdım bikaç değişik bişey daha yazdım ama bişey çıkmadı valla.
selametle.

bytan

Alıntı yapılan: aKıL - 20 Şubat 2009 - 12:43:07
sa
teşşekkür ederim valla bu sefer amsn yi kurdum ama halen o 101 oyununu nasıl kuracağımı bilmiyorum formda o kadar arattım baktım ettim ama bişey bulamadım bu verdiğiniz kod u sudo apt-get install okey olarak yazdım okey yerine 34 51 101 oyunu yazdım bikaç değişik bişey daha yazdım ama bişey çıkmadı valla.
selametle.

Okey ve bunun gibi, setup'lı, exe'li oyunları bu şekilde kurup çalıştıramazsınız. Amsn sisteminize kuruldu; çünkü depolarda vardı ve siz sudo apt-get install ile o programı depodan çekip sisteminize kurdunuz. Uygulamalar->Ekle/Kaldır yoluyla, depolarda bulunan paketlerin bir kısmına ulaşabilirsiniz. Eğer beğendikleriniz varsa, bu yolla da program kurabilirsiniz.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

aKıL

sa
anladım yani bir nevi okey 101 oyununu kuramayacam çünkü onu bulamadım. selametle.

aKıL

sa
peki ben bu okey 101 oyununu hakkarim.net sitesinde bu oyunu kuramazmıyım. ne yalan soleyeyim açıkcası ben windows u sadece bu oyun için kullanıyorum şimdi o oyunu bi kurabilsem windows tamamen kaldıracam bunun bi yolu yok mu ? selametle.

bytan

Alıntı yapılan: aKıL - 20 Şubat 2009 - 13:06:46
sa
anladım yani bir nevi okey 101 oyununu kuramayacam çünkü onu bulamadım. selametle.

Alıntı yapılan: aKıL - 20 Şubat 2009 - 13:19:51
sa
peki ben bu okey 101 oyununu hakkarim.net sitesinde bu oyunu kuramazmıyım. ne yalan soleyeyim açıkcası ben windows u sadece bu oyun için kullanıyorum şimdi o oyunu bi kurabilsem windows tamamen kaldıracam bunun bi yolu yok mu ? selametle.

Lütfen aynı soruyu birden fazla başlıkta yazmayın.

Sizin merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz konularla ilgili yukarıda bir mesaj yazdım. O mesajı tekrar okuyun.

Kısayoldan çözüm istiyorum diyorsanız; aşağıdaki konuyu okuyup biraz arama yapabilirsiniz:

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,2491.0.html
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

aKıL