FM2009

Başlatan LaMuCi, 07 Ocak 2009 - 02:34:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

atomkarinca

@cistun, lütfen yasal olmayan dosyalar paylaşmayın. Burası özgür yazılım kullanan insanların buluşması gereken bir yer, eğer c_rack gibi şeylerle uğraşacak olsaydık hala daha Windows kullanıyor olurduk.

LaMuCi

Yok mu arkadaşlar bana framework 2,0 kurulumunu anlatacak  ya da fm 2009 çalıştıran

Yiğit Ateş

cistun mesajını yeni gördüm terbiyesizleşmene gerek yok burası bir özgür yazılım platformu gelip c.rack paylaşıyorsun bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun yuh yani. Bu üye hakkında gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

atomkarinca

@samurai, kullanıcı için gereken yapıldı zaten, mesajındaki link silindi. Saygısızlığı içinse yapabileceğim şey büyümesini beklemek olacaktır. Daha fazlasını yapmak benim içimden gelmiyor.

heartsmagic

Arkadaşın iletisini ben de yeni gördüm. Benim içimden geliyor fazlasını yapmak. Kullanıcı süresiz şekilde forumdan uzaklaştırılmıştır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

LaMuCi

Alıntı yapılan: LaMuCi - 27 Ocak 2009 - 19:14:26
Yok mu arkadaşlar bana framework 2,0 kurulumunu anlatacak  ya da fm 2009 çalıştıran

sanırım fm2009 ubuntuda oynayamıcaz kuran çıkmadı bende pek beceremedim uzun bir arada yoktum zaten deneyenler ve yardım etmeye çalışanlara teşekkürler...

matafleur