[Çözüldü] synaptic paket açılmıyor

Başlatan sireno52, 22 Şubat 2009 - 13:32:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sireno52

selam arkadaşlar  ben daha önce getdeb sitesinden indirdiğim ve cd`ye kaydettiğim secondlife  adlı oyunu  dün akşam   pc yukledim  baktım yükleme sırasın * bir şey indiriyor bende açık bıraktım ve yattım  sabah  pc ye  bi bakayım dedim yükleme  bitmiş fakar kurulumda takılmış bende pc`yi açıp kapattım  synaptik paketi açtığımda bir uyarı verdi paket deposu açılmadı bende site içi  bir  arama yaptım şöyle bir komutla karşılaştım    sudo dpkg --configure -a    ve bu komutu kullandım  ve işe yaradı eski hata çıkmıyor fakat synaptık paketi  açınca  farklı bir hata aldım    Bir hata oldu

Aşağıdaki ayrıntılar belirtilmektedir:  E: The package secondlife-install needs to be reinstalled, but I can't find an archive for it.
E: Tampon açılırken içsel hata (1). Lütfen hatayı bildirin.

bu hatayı nasıl düzelte bilirim
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

sireno52

arkadaşlar  nedeni  ne olduğunu bilmiyorum am    az önce  ekranı üst  sağ kısmında yanı güncellemelerin olduğunu   gösteren  sembolün bulunduğu  yerde bir sembol belirdi üstünü tıkladığımda  kısmi yukseltme  diye bi seçenek  çıktı   bende yükselt dedim  bozuk paketleri kaldırdı   yükselmeyi yaptı   bende synaptık paket çalışıyormu  bir deniyeyim dedim  baktım synaptık paket deposu  sorunsu çalışıyor sorunum  halloldu ilgilenenlere teşekürler
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )