[Çözüldü] Google Hizmetlerine Bağlanamama (MEB)

Başlatan andydufy, 10 Mart 2020 - 10:57:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

andydufy

Okulda bilgisayarımda hem Ubuntu 18.04.4 hem de Windows 10 kullanıyorum. Bir kaç haftadır (MEB ağı ile) Windows üzerinden Google hizmetlerine bağlanırken, ubuntu üzerinde bağlanamıyorum.
Nedeni ne olabilir?
Ne zaman yalnızlık sonsuza giderken hayatın limitini alsam hep sensizlik çıkıyor :(

Empat

Aldığınız hatayı belirtirseniz yardımcı olabiliriz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

andydufy

Tam olarak bir hatadan bahsedemem. Yalnızca bir süre sonra zaman aşımına uğradığı bilgisini Firefox veriyor.

Not:MEB sertifikası yüklü.
Ne zaman yalnızlık sonsuza giderken hayatın limitini alsam hep sensizlik çıkıyor :(

andydufy

Geçenlerde firefox ekreanı üzerinden alabildigim tek bilgi bu.

"Güvenli bağlantı kurulamadı

www.google.com bağlantısı sırasında bir hata oluştu.

Görüntülemeye çalıştığınız sayfa, alınan verilerin yetkinliği doğrulanamadığı için gösterilemiyor.
    Sitenin sahibiyle iletişime geçerek bu sorunu bildirmeyi deneyebilirsiniz."

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Mart 2020 - 10:03:17

Bugün tekrar ubuntuya girdim ve gmail adresine bağlanmak istediğimde resimdeki bilgi geliyor. Ayrıca ubuntu foruma giriş yapıp yazılanları okuyabilmeme rağmen cevap gönderemediğimi de farkettim.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

andydufy

Kendi kendine düzeldi arkadaşlar. Nasıl ve neden böyle olduğu hakkında bir fikrim yok halen. İlgilenenler için teşekkür ederim.