Linux kurulumu ve kullanımı konusunda ücretli destek ??

Başlatan igotek, 13 Eylül 2017 - 16:13:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

igotek

Mrb;
Daha önce linux kurup kullandım ancak bazı konularda Linux için ücretli desteğe ihtiyacım var.  Bir adet Orange Pi Zero satın aldım.
Lubuntu kurulabiliyormuş. SD ckart içerisine Lubuntu işletim sistemini kurabiliyorum. Bu aşamadan sonra yardıma ihtiyacım var.

SD kartı ve ethernet girişini Orange Pi Zero'ya taktıktan sonra Windows işletim sistemi üzerinden bu Orange Pi Zero'ya erişmem gerekiyor.
Ağdaki bilgisayarların ip adresini öğrenmeliyim ve internet browser kullanarak modem arayüzüne erişmeliyim.

Bana mantığını öğretmeniz yeterlidir. Bu hususta yardımcı olacak kişiye ödeme yapacağım. Bir proje ödevi hazırlıyorum ve şuanda bunu yapmam gerekiyor.

whocoder

Ağdaki Biligisayarları Bulmak İstiyorsan O ağa Dahil olman gerekir dahil oldukdan sonra modem arayüzüne eğer firewall yoksa o ağdaki herkez bağlana bilir modeme fakat yapmak istediğin daha ayrıntılı anlatırsan daha çok kişi yardım edebilir
Herşey Olabilir.

lnxdev

Sanırım içerikte bir sıkıntı var bu tarz konular forumda yasak diye biliyorum. Siz zaten yapmak istediğinizi ve nerede takıldığınızı detaylı yazar iseniz yardım eden biri çıkacaktır.

Kaynak: https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=38043.0

plazma

Kurallara aykiri oldugu icin basligimizi kapatalim bir sure sonra iceri tasinacaktir.