zyxel modemde huavei arayüzü geliyor ne yapmalıyım

Başlatan ozz10, 05 Eylül 2016 - 22:44:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozz10

zyxel VMG3312-B10B modem kullanıyorum 192.168.1.1 adresinde kullandığım modemin arayüzü geliyor ve şifremle girebiliyorum adrese 192.168.2.1 yazınca huawei HG655d marka bir modemin arayüzü geliyor kullandığım modemin arayüzünü inceledim gerhangi bir şey farketmedim her ihtimale karşı ssid ismini değiştirdim ve gizledim şifreyi değiştirdim hala 192.168.2.1 adresini girince huawei modem arayüzü karşıma çıkıyor bunun nedeni sizce nedir ne yapmalıyım.

UNC

ikisindede kendi adsl hattı bilgilerin eşleşiyormu aynımı ?

neynefes

Ağa ikinci bir modem üzerinden mi bağlanıyorsunuz? Ortak mı kullanılıyor internet?

ozz10

kimseyle ortak kullanmıyorum direk telefon hattına bağlı ayriyetten bilgisayarımda başka bir ağa bağlı değil zyxel modemden bağlantıyı koparınca huaweiye de bağlanılmıyor.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

neynefes

Bağlantı kablonuzunda fotoğrafını rica edebilir miyim? Telefon hattında kullandığınız.

ozz10

panoda 7numaradan çıkan kablolar direk modeme gidiyor.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

neynefes

Bu pano nedir bilemiyorum ama ilk aklıma gelen dediğim gibi ikinci bir modem var ağınızda. İki farklı sabit ip ile bu cihazlara erişebiliyorsunuz.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ozz10

bilmiyorum lakin kablosuz bilgilerini ve arayüz şifresini değiştirdim düzeldi herhalde.

heartsmagic

Kapatalım o hâlde konumuzu doğrudan. Sorun devam ederse yeniden açtırmak için istek yaparsın.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.