[Çözüldü] Amazon uygulamasını nasıl silebilirim?

Başlatan şenol, 31 Mayıs 2016 - 01:28:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

şenol

arkadaşlar bu amazon uygulamasını nasıl silecem uç birimden , unity tweak tool dan işaretini kaldırdım hala duruyor burada , en sevmediğim şeyler yok amazon yok yandex yok alibaba bilmem ne :) uç birime ne yazacaz da silecez , size zahmet bir yardım edin arkadaşlar , 15.10 da ne güzel siliyorduk onu , teşekkür ederim herkese . bu canonical de fazla olmaya başladı  , bizim bilgilerimi gönderiyor millete ne yapıyor :)
cpu / amd ryzen 7 / 1700 / 3.90 ghz o.c
anakart / msi b 350 tomahawk . gpu / amd rx 580 8 gb  
24 gb / ddr 4 ram / 3066 mhz de çalışıyorlar
250 gb / samsung 850 evo ssd

ahmet_matematikci

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

şenol

unity lens shopping yerine unity scope home seçiliyor diyor , yükseltilecek kurulacak kaldırılacak paketler 0 ! malesef amazonu silemedik kardeşim , sağol ilgilendiğin için

betseg

Ayarlardan Amazon'a veri aktarımını kapatabilirsin (yerini tam anımsayamadım). O uygulama gibi olan şey ise sadece siteye kısayol.

şenol

saol arkadaşım , bu masaüstünden kısa yolunu sildim , daha öncedende uç birimden silmiştim , herhalde büyük bir ihtimal silindi o

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 01 Haziran 2016 - 01:14:00

ayrlardan değilde , bu unity tweak tool dan web uygulamalarından tiki kaldırdım herhalde oldu

heartsmagic

Amazon, unity-webapps-common paketine dahil 16.04'te. Bu paketi kaldırmak pek makul değil zira Unity Tweak Tool kendisine bağımlı. Ayarlardan Amazon iptal edilebilir, seçkede görünmesin deniyorsa onun da yolu var ama gerek var mı bilmiyorum. İsteniyorsa:

cp /usr/share/applications/ubuntu-amazon-default.desktop ~/.local/share/applications/ubuntu-amazon-default.desktop
echo Hidden=true >> ~/.local/share/applications/ubuntu-amazon-default.desktop

Çözülen konularımız için: cozuldukonusu
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

şenol

tamam o zaman böyle kalsın teşekkür ederim cevaplar için :)