JDownloader 2 geçersiz indirme dizini sorunu.

Başlatan trk, 29 Aralık 2020 - 22:16:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

trk

Merhabalar. Ubuntu 20.04 kullanıyorum. İDownloader 2 kullanıyorum. Proğramı kendi sitesinden indirip terminal üzerinden standart olarak kurdum. Fakat herhangibir link ekledğim zaman indir dediğimde geçersiz indirme dizini hatası veriyor. İndirme dizini /root/Downloads olarak seçilmiş ben yerini değiştirsemde yine aynı şekilde /root/Downloads kendisi geri seçiyor. Günceleme hatasıda veriyor. Proğramı kaldıramıyorum da. Yardımcı olur musunuz? İyi forumlar.

Güncelleme yaparkende bu şekilde hata vermekte.

org.appwork.utils.extioexceptions.CouldNotCreateDirectoryExtIOException: Cannot create Folders
   at org.appwork.updatesys.client.DefaultFileAccessHandler.mkdirs(DefaultFileAccessHandler.java:439)
   at org.appwork.updatesys.client.UpdateClient.download(UpdateClient.java:1695)
   at org.appwork.updatesys.client.UpdateClient.download(UpdateClient.java:1483)
   at org.jdownloader.update.JDUpdateClient.download(JDUpdateClient.java:253)
   at org.appwork.updatesys.client.UpdateClient.runPackageDownload(UpdateClient.java:3963)
   at org.appwork.updatesys.client.UpdateClient.runPackageDownload(UpdateClient.java:3951)
   at org.jdownloader.update.UpdateManager.runUpdateLoop(UpdateManager.java:1205)
   at org.jdownloader.update.PendingUpdate.run(PendingUpdate.java:19)
   at org.jdownloader.update.UpdateManager$24.run(UpdateManager.java:1693)
   at java.lang.Thread.run(Thread.java:745)

Uygulamayı kaldırmak istediğimdede ekteki resimlerdeki gibi hata alıorum.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

trk

Selamlar.Yanıt gelmediği için format attım. İyi forumlar.