Whatsapp messenger yükleyemedim yardımcı olur musunuz?

Başlatan caferkaandebana, 02 Mart 2016 - 19:29:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caferkaandebana

14.10 sürümünü kullanıyorum whatsapp messenger yüklemek istiyorum, skype yüklememe rağmen whatsappı yükleyemedim biraz yardım istiyorum bilenler varsa lütfen yardım bekliyorum.

Kaleihan

Bildiğim kadarıyla whatsapp ın pc için bir programı yok. Telefondan whatsapp ayarlarından whatsapp webi etkinleştirip pcde tarayıcı üzerinden whatsapp a girebilirsin.

tosun

"İnsan dünyaya sadece yemek, içmek, koynuna birini alıp yatmak için gelmiş olamazdı. Daha büyük ve insanca bir sebep lazımdı."

neynefes

Alıntı yapılan: caferkaandebana - 02 Mart 2016 - 19:29:32
14.10 sürümünü kullanıyorum whatsapp messenger yüklemek istiyorum, skype yüklememe rağmen whatsappı yükleyemedim biraz yardım istiyorum bilenler varsa lütfen yardım bekliyorum.

14.10 kullandığınıza emin misiniz? Zira sistemin desteği biteli epey oldu. Şu komutları alabilir miyim?

uname -a

sudo apt-get update

Kaleihan

sayz

Alıntı yapılan: Kaleihan - 04 Mart 2016 - 23:35:29
Şöyle bişi buldum İşe yarıyor gibi. https://github.com/Aluxian/WhatsApp-Desktop/releases Ama resmi bi uygulama değil.

aslında bu tam olarak bir uygulama değil. şurada da belirttiği gibi bu gavurların native uygulama dediği şey. yani whatsapp web'i bi paket haline getirmiş sen uygulamayı açınca whatsapp web açılıyor tarayıcı yerine bu arkadaşın kullandığı tarayıcı uygulamasında.