Toshiba PSLB1U-01E011 diski gormuyor

Başlatan Mint, 11 Şubat 2009 - 23:08:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mint

Toshiba PSLB1U-01E011 bir laptop aldi arkadasim icinde vista var bende mint kurmak istedim ancak disk bolumleme alanina geldiginde diski gormuyor mint sorunudur dedim ama suse, ubuntu, mandriva ve digerleride gormuyor cok arastirdim ama birsey bulamadim son care olarak vistayi kaldirdim diske format attim ama yine ayni ne yapabilirim

heartsmagic

Bazı Toshiba modellerinde Windows harici başka bir işletim sistemi kurulmaması için önlem alınmış durumda. Konunun detaylarını @Eren biliyor. Gelince eminim açıklayacaktır.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Mint

Bu aksam gelir mi? Ona gore arkadasi evine gonderecegimde :)

heartsmagic

Ben bilemem bunu ne yazık ki.
Genelde uğramaya çalışıyor fakat her akşam gelecek diye de bir kaide yok. Eğer gelirse cevapsız bırakmaz ama. Kaldı ki tahmin ettiğim sorunsa şıp diye çözülebilecek bir şey değil.

Eren

Arkadaşa özel mesaj yolladım, ilgili CD'yi kendisine kargo ile ulaştıracağım. Sorun aynı sorun. :)

Sadi

...

CD paylasilmis yaraticisi tarafindan bosuna aramayin burada var :)

heartsmagic

Ne yazık ki forumda yayımlayamıyoruz bu paylaşımı.

Eren

Yeni yayınlanmış 2 hafta önceye kadar web üzerinden yayınlanmıyordu. Arama motorlarında "startup manager toshiba satellite" diye aratıldığında çıkıyor, isteyenler bu şekilde ulaşabilirler. :)

Mint

CD elime bu sabah ulasti bende hemen readme dosyasini okudum ve acilista taktim 1 saat kadar ekranda anlamadigim yazilar dondu sonra islem tamam yazdi bende ubuntu cdsini taktim ve kurulumu sorunsuz yapti. Bu cd olmasa biz kurulum yapamayacaktik tesekkur eren.

Eren

Hayırlı olsun sorunu çözdüğünüze sevindim. Promosyonlu sistem bulursam 3-5 tane daha alacağım, sağ olsun Microsoft. :)