Hesap Makinesi Böceği

Başlatan grayloop, 24 Ocak 2016 - 23:39:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

grayloop

Bugün sabah sistemimi baştan kurdum, 14.04.03. (Bir kaç haftadır HDD'leri çökertip kurtarmakla meşgul olduğum için foruma da uğrayamadım)

Uygulama Merkezi'nde uygulama kurarken, büyük boyuttaki dosyaları kopyalarken, RAM ve/ya işlemci zorlandığında ekranda onlarca Hesap Makinesi beliriyor. Kapattıkça yenisi açılıyor ve nihayetinde bir şey yapamaz hale geliyorum. Kapatmaya çalışırken de zorlanıyor ve donup kalıyor. Bu durumla karşılaşan, duyan, bilen varsa paylaşımlarınızı bekliyorum.
hüzün ki en çok yakışandır bize
belki de en çok anladığımız
                                 H. Yavuz

Reverser

İlk defa duyuyorum böyle bir sorun, daha önceki kurulumda benzer bir sorun var mıydı ?

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

grayloop

Bir kurulumda daha karşılaşmıştım, ama bu kadar can sıkıcı değildi ve kendi kendine çözüldüğü için çözümünü de bilemiyorum.
                                 H. Yavuz

lynxcode

Anlamadım. Hesap makinesini siz çalıştırdıktan sonra mı birden fazla başlatıyor yoksa kendiliğinden mi? HDD yi nasıl çökerttiniz. Bad sector yoksa sıkıntı yok. Bilgisayarınızın özellikleri nedir.

plazma

64/32 bit hangisinde yapıyor yoksa ikisinde demi var? Ben bir deneyeyim Unity değil mi masaüstü

heartsmagic

İlginç bir böcekmiş. Sistem güncel mi? Tüm depolar açık mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

D@bbe

klavye fare nasıl? kablosuzsa... birisinle etkilenmiş olabilir...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

grayloop

Herhangi bir çevre biriminde sorun yok. Sistem güncel. Depolarda sorun yok, Türkiye yerine Ana Sunucu'yu seçtim. Klavye ya da fareye dokunmadığım halde oluşan bir durumdu. Kopyalamaya başlayıp biraz sonra çay almaya çıkıyorum, döndüğümde hesap makineleri. Hesap makinesini de kullanmıyorum. İlginç.

Bu sabahtan bu yana hesap makinelerim görünmez oldu. Üzüldük mü? Hayır. Tekrar ederse buradan yazarım.
                                 H. Yavuz

D@bbe

CD yada usb ile dene... bir şey olmazsa sorun başka...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙