[Çözüldü] Opera ve Flock uygulamaları için .deb paketini nereden bulabilirim?

Başlatan yasars, 02 Aralık 2008 - 01:46:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yasars

Değerli forum ailesi.
Yaptığım paket araştırmalarında çok sevdiğim opera ve flock tarayıcılara rastlayamadım.Mümkünse bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

EDİT:Sanırım bir hata yapıp arama görevini unutup konu açtım özür diliyorum.Konuyu silmek için girişimde bulundum ancak öyle bir özelliğimin olmadığını farkettim.Yaptığım arama sonuçlarında opera yı dışardan kuracağız sanırım.Ben paket yöneticisinden kurmak için çalıştım ama arama sonucunda opera ya rastlamadım.

Xenophobia

Bunları yüklemek mi istiyorsunuz? Pek anlayamadım soruyu?

Düzeltme : Bu adresten her ikisini de kurabilirsin.

yasars

Alıntı yapılan: Xenophobia - 02 Aralık 2008 - 01:50:39
Bunları yüklemek mi istiyorsunuz? Pek anlayamadım soruyu?
Evet yüklemek istiyordum.Sonra hata yaptığımı anlayıp mesajımı editledim.

yasars

Değerli Xenophobia.
Verdiğiniz link gerçekten çok güzel bir kaynakmış.Artık anladımki linux dünyası yakında öyle bir çıkış yapacakki bunu şimdiden görebiliyorum.

Xenophobia

@yasars, forumda gezdikçe çok daha güzel kaynaklara ulaşacaksın ve zaten çıkışın başladığını göreceksin.

yasars

Aslında dediğiniz gibi çıkış çoktan başladı ama maalesef windows bağımlısı olmak görmemizi engellemiş  ya da önemsiz birkaç uygulama için görmezden gelmemizi tercih etmişiz.Bu sitemim yanlış anlaşılmasın ben burda aslında kendimi yargılıyorum.

heartsmagic

Gezginleri sorunsuzca kurduktan sonra buraya dön, biz de başlığı etiketleyip kapatalım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

yasars

Alıntı yapılan: heartsmagic - 02 Aralık 2008 - 17:12:40
Gezginleri sorunsuzca kurduktan sonra buraya dön, biz de başlığı etiketleyip kapatalım.
Tarayıcıları hatta ek olarak birkaç medya yazılımını Debi paket yöneticisi ile linkten otomatik olarak kurdum ve yardımlarınıza teşekürlerimi sunarım.Benim gibi yeni kullanıcılarında verilen kaynaktan yararlanmasını tavsiye ederim.